Graag import vakantiehuizen in aanbouw:
Steendam, Roegeweg 1-84 t/m 1-143
Mijn dank.
nr 40 staat er weer op, en er was nog wel meer nieuwbouw/sloop tussen Lek en Kanaal
Newtonstraat, Tiel
1 bedrijfspand
BAG Status: bouw vergunning verleend, maar op Satellietdataportaal is de bouw te zien
(OpenStreetMap)
Ben er wel even mee bezig mee geweest
Way: 269315594 | OpenStreetMap lijkt niet veranderd in BAG
de rest is wel meegekomen (denk ik )
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=131747872
En 27c ook?
1 bedrijfspand aan de Edisonstraat, Tiel
BAG Status: pand in gebruik
Openstreetmap
De Roskam, Beusichem
8 woningen
BAG Status: bouw gestart
Openstreetmap
Ook in Beusichem, pand in aanbouw
BAG Status: bouw gestart
Openstreetmap
Alvast bedankt
Graag een update van een aantal woningen in Ede die inmiddels in gebruik zijn, ze staan nu nog als building=construction op de kaart:
Alvast bedankt!
Spinrok 1, Zoelen
1 woning
BAG Status: bouw gestart
Openstreetmap
Doejenburg, Maurik
1 bedrijfspand
BAG Status: bouw gestart
Openstreetmap
68 woningen in nieuwbouwwijk Hoef en Haag
Kazematstraat, Dijkstraat, Arsenaalstraat, Rondeelhof en Liniestraat
BAG Status: staat nog bouwvergunning verleend, maar de bouw is aan de gang.
Openstreetmap
Alvast bedankt
Graag BAG import
Sonseweg 1, 1a + bijgebouw Best
Status: bouw gestart
Bovenste 2: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=131846494
Onderste: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=131846396
En gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=131846550
Het volgende deel in Nissewaard, na controle tussen de BAG-applicatie en OSM:
OpenStreetMap
Fase 2 van de Veerkade is ingemeten
OpenStreetMap
Aak 21 t/m 41 en Bark 2 t/m 20 zijn ingemeten
Way: 269978894 | OpenStreetMap
Dit kantoorgebouw is een stuk groter aan de achterkant
Way: 269978731 | OpenStreetMap
Het pand van het benzinestation is groter en het dak moet iets ingekort worden
Way: 269705718 | OpenStreetMap
Groter pand
Way: 269706895 | OpenStreetMap
Extra huisnummer op deze loods
Way: 269700824 | OpenStreetMap
Serre aan de achterkant
Spijkenisse Oost bijwerkt ; alles wel gevonden
Graag herimport Mariƫnbosch
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=189095.14&geometry.y=426008.75&zoomlevel=7
De huisnummers Groesbeekseweg 351 A * waren verkeerd om genummerd.
De Computerweg tussen Outputweg en Inputplein in Amersfoort is hernoemd naar de Netwerklaan, tevens zijn in de BAG de adressen hernummerd, dit beide om ruimte te maken voor nieuwe ontwikkelingen (kantoren worden woningen etc.). Graag een herimport van de adressen alhier, zie Opmerking: 3482484 | OpenStreetMap.
Tevens graag een import van de nieuwe biomassacentrale aan de Computerweg 26 (in het stuk dat deze straatnaam behouden heeft): OpenStreetMap.
Bedankt weer.
Zou iemand eens naar deze note kunnen kijken en eventueel een (nieuwe) import doen?
Alvast bedankt!
Dit bedoel je?: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=131978308
Alle huisnummers opnieuw gedaan.
Ff puzzelen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=131978840
En er was al eea manueel aangepast door een mapper.
Ook gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=131979027
Re-imported: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=131979238
Maar was denk niet nodig want geometry klopte vrijwel: en nog steeds 1 gebouw.
Bedankt, ergens raar, als ik op de luchtfotoās kijk zou ik wat anders verwacht hebben.