Berlicum, Sterrenkroos, woningen status Bouw gestart.
Op Superview van november 2022 al aanvang te zien.
Locatie: https://osm.org/go/0Eu3d2ubI–?layers=N&m=
Gaarne BAG-import
Alvast bedankt!
Berlicum, Sterrenkroos, woningen status Bouw gestart.
Op Superview van november 2022 al aanvang te zien.
Locatie: https://osm.org/go/0Eu3d2ubI–?layers=N&m=
Gaarne BAG-import
Alvast bedankt!
Graag import grote loods en klein schuurtje ter hoogte van de Klein Amerikaweg 30 6871 NK te Heelsum (Renkum)
BAG 0274100000021843 en 0274100000022663
Alvast bedankt.
Graag import van twee appartementen complexen aan de Kostverloren in Noordwijk en wel op deze plaats
Startende mapper heeft één adresnode onvolledig toegevoegd.
BVD
eggie
Gevonden en nog heel wat schuurtjes en verbouwingen in de omgeving meegenomen
Ha, had ik net de hele changeset klaar staan, was er al geupload.
Twee zielen, een gedachte
Graag import Onyxdreef in Emmen, pand is gereed:
Alvast bedankt!
ook gelukt
Nog een keer Berlicum, nieuwbouw Sterrenkroos (44-50)/Kattenstaart (1-11). Status: Bouw gestart. Waarneembaar op satelliet 2/11/22
Gaarne BAG-import.
Locatie: https://osm.org/go/0Eu3d9RVU–?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Gelukt, en er was nog wel meer in de omgeving te doen
Deze is al aanwezig (update Sander H).
Graag import van een zorgcomplex in Tiel aan de W.J. Bladergroenstraat te Tiel
Op Sat dataportaal zie ik dat er al nieuwbouw staat.BVD
eggie
Dan vraag ik de import aan voor:
Lekdijk West 40, 3961 MD in Wijk bij Duurstede.
lokatie: Node History: 2853315893 | OpenStreetMap
BAG-ID = 0352100000018596
Dank!
Ik heb de kaart van Spijkenisse eens naast onze BAG-applicatie gelegd en daaruit het volgende geconstateerd voor een drietal wijken
https://www.openstreetmap.org/way/269315594
Aanbouw van het pand is achteraf iets kleiner geworden.
‘OpenStreetMap’
Op de Breekade zijn wat mutaties geweest bij de manege (nr. 9 en buren)
‘Way: 269886934 | OpenStreetMap’
Het uitsteekje in het pand is er in werkelijkheid niet
‘Way: 448539001 | OpenStreetMap’
Deze schuur is kleiner
‘Way: 269886989 | OpenStreetMap’
Dit pand is een stuk groter
‘Way: 269886973 | OpenStreetMap’
De locatie van dit pand klopt niet; is ingemeten op juiste locatie
‘Way: 269886836 | OpenStreetMap’
Kantoorpand is uitgebreid
‘Way: 269887127 | OpenStreetMap’
Verbouwing; uitbreiding aan achterkant
‘OpenStreetMap’
Pand is uitgebreid richting de busbaan.
‘OpenStreetMap’
Extra pandje bij Crematorium
‘OpenStreetMap’
Bij de gemeentewerf is een nieuwe trafo gebouwd; Voorweg 11T
‘Way: 268987981 | OpenStreetMap’
Oude schuur gesloopt; nieuwe schuur gebouwd
‘Way: 268988784 | OpenStreetMap’
Garage is gesloopt en vervangen door aanbouw met inpandige garage
‘Way: 268987284 | OpenStreetMap’
Grotere schuur
‘Way: 268985737 | OpenStreetMap’
Grotere schuur
Graag een import van Koningstraat 14b in Ewijk.
Opmerking: 3532504 | OpenStreetMap
BAG viewer (kadaster.nl)
Bij voorbaat Dank.