Automated edits/Avinet ua

Також якщо була назва рос. то під час виправлення вона буде перенесена у відповідний тег (збережена), це було прохання DWG зберігати такі дані.

Якщо у когось залишилися питання - пишіть, все виправив

3 Likes

Чому в назвах вулиць “провулок” було замінено на слово “перевулок”?

можливо помилився, обидва слова є у вжитку, хоча я згоден що провулок більш приємніше звучить. додав обробку щоб такого не трапилося знову

Руководствуясь этим пунктом в городе Донецке я помечаю name в POI на русском, т.к. они в действительности являются таковыми.

Но правки @avinet_ua постоянно меняют названия в name на украинские и добавляют тег name:uk иногда убирая часть названия.

Я не против тега name:uk, но чтобы он имел полное название, а вот смену языка в name, я считаю не правильным по принципу totg. Т.к. 99% местных названий POI в реальности имеют название на русском

Пример:

Unfortunately, the DWG has had more complaints about recent mechanical edits. See here.

1 Like

These names support separatism in the temporarily occupied territories of Ukraine and are the reason for the actions of the relevant law enforcement agencies.

Я знаю, что некоторые названия в Донецкой области противоречат законодательству Украины.

Де-факто там отсутвует Украинская власть и у большинства POI есть свое оффициальное название на русском, которым пользуется метсное население.

По этому, я считаю, что в данном случае, замена названий с русского на украинский это просто ваша хотелка, которая противоречит принципу totg

Если Вам не нравится название или язык - то это не повод его менять.

При этом, если я добавляю/изменяю какие-то места в Донецкой области, я не провожу тотальную русификацию. Допустим, я не трогаю названия улиц. В основном мои правки касательно POI это редактирование актуальных магазинов/аптек и других точек которые работают в данный момент в этой области и имеющих название только на русском

Так же, я не делаю правок на подконтрольной Украине территории, а так же на территориях оккупированных после 24 февраля.

1 Like

Your comments are a bit insensitive. Some autotranslations:

“Я на рынке в своем городе ничего у рускоязычных не покупаю”

I don’t buy anything from Russian-speaking people at the market in my city.

“современньій рускоязьічньій мозг не способен генерировать чтото гениальное”

The modern Russian-speaking brain is incapable of generating anything brilliant.

“кому нужен с украинцев русский язьік - пускай пакует чемодан и валит в россию”

If Ukrainians need the Russian language, let them pack a suitcase and go to Russia.

Вы мне комментарий к правкам оставили, я Вам так скажу.

Я сам пройдусь по всем местам и поменяю и мои правки. И все остальные места где в name будет название на русском

мені начхати на totg, як DWG офіційно мені у відповідь написала що чхала на закони в країнах. є закон в Україні про вивіски і назви - лише українською, і назви усі будуть українські, подобається це комусь чи ні.

питання в тому, чи будемо ми дружньо обговорювати цей процес, чи ні

EN: OSM is not an extension of the Ukrainian law.
UK: OSM не є продовженням українського законодавства. (DeepL)

2 Likes

Вітаю друзі хтось може допомогти у аркадії в місті Одеса, я редагував вулиці тінистну та фонтанську дорогу, фонтанська дорога має чотири полоси та двійну сплошну, але маршрут для вело строе через небезпечні шлях по проїзду з полуничного провулка до атб там та с нарушенням ПДР, а також якупова житлових комплексів які закрити для транзитного руху хоч пішим хоч на велі, я там додав ворота шлагбаума але маршрут усьо одно сторое так начебто їх там немає хоча там проїхати неможливо на велосипеді та пішки

на парканах теж багато чого малюють і пишуть, але ми не мапимо текст із парканів, вірно? бананові республіки окупованих територій НЕ визнано жодною цивілізованою країною світу (і Британія в тому числі - це для Енді Таунсенда). тому якщо дуже хочеться - можете писати свої назви в тегу “name:ru” - я його не видаляю, а name i name:uk - будуть такими які мають бути.

на цьому я гадаю УСІ питання вичерпані.

ще раз щоб підсумувати:

якщо дуже хочеться власні назви давати об"єктам - можете писати їх в тегу “name:ru” - я його не видаляю, якщо він існує, пишіть там, а name i name:uk - будуть такими які мають бути.

Я пишу не придуманные названия. А такие, какие они есть в реальности. А вот Вы как раз наоборот, придумываете названия. Так что скажу Вам так же как и Вы мне. Если хотите, меняйте тег name:uk, а в name должно быть то название, которым объект именуется в жизни.

И повторюсь еще раз. Я не меняю названия объектов которые не изменились со времени до оккупации. Т.е. название улиц, храмов, парков и других мест. За очень редким исключением.

В основном мои правки добавляют/изменяют названия тех объектов, которые частично или полностью в данный момент сменили название и придумывание названий на украинском языке не есть хорошо.

Например, я общался с @Poliakoff_Mykhailo он так же ставит названия на русском в Житомирской области, где места такое название имеют в реальности. Так что не надо говорить про закон Украины, если на территории Украины он так же не везде выполняется.

Так что, когда реальное название объекта будет на украинском, я с радостью его поставлю в тег name

1 Like

магазини кафе бари ресторани перукарні повинні бути російською бо ці об єкти не мають української назви
Це саме обговорювали на форумі і дійшли цього ж самого висновку

Офіси компаній організацій повинні бути українською бо в Державному реєстрі вони зареєстровані під українською назвою

2 Likes

хлопчику, тебе ніхто не питав, не читай того, що тебе не стосується

Треба розуміти, що коли “хлопчики” говорять про правила, то вони сильно лукавлять. З одного боку вони підтримують путінський режим, який є вершиною беззаконня і його здобутки, а з іншого намагаються звертатися до правил - елементу цивілізованого світу, з яким хочуть воювати

Тож навіть, якщо критика є правильною, я вважаю, що її можуть давати тіки люди, які користуються правилами постійно а не вибірково, коли це вигідно

3 Likes

На скільки мені відомо Нідерланди, як держава виникли від того, що відмовилися коритися Іспанському королю, який теж був законною владою. Тож я не приймаю цю незграбну спробу образити нас

1 Like

Я б міг посперечатися з тобою, але враховуючи твої попередні тексти, це марна трата часу. Схоже чим далі, ми тікаємо від того, що має відношення до картографування. Тож знайди собі інших опонентів, щоб говорити про політику. Гадаю так буде краще для всіх

4 Likes