Пропоную автоматично замінити старий застарілий тег “landuse = reservoir” на водних об"єктах на пару нових які пропонуються редактором для таких об"єктів:
landuse=reservoir
→
natural=water
water=reservoir
Таких об"єктів в Україні майже 4к і усі вони застарілі.
Я вручну замінив близько 10 landuse=reservoir у Росії і подивився ще близько сотні. Серед них траплялися різні об’єкти: ставки, резервуари в очисних спорудах, кілька приватних басейнів, один об’єкт взагалі видалив, там точно немає нічого, навіть віддалено пов’язаного з водою (можливо була раніше, але за останні 7 років її точно немає.
Я проти будь-яких автоматичних правок, але не тому, що “заважають”, а тому, що таким чином якість бази сильно погіршується.
Треба розуміти, що ця зміна і не має виправити помилкові об’єкти. Її мета - уніфікація тегування, через приведення до поширенішої схеми. Я вважаю, що це буде корисним. Твердження про погіршення даних необґрунтоване
Шановний Дмитрію, дякую за ваші запитання та бажання приєднатися до української спільноти!
Щодо формального критерію для приєднання до спільноти, наразі немає конкретних вимог щодо кількості наборів змін або змінених обʼєктів, які є достатніми для вступу. Процес приєднання до спільноти базується на співпраці, взаємодії та внеску до OpenStreetMap в Україні. Рекомендую вам дотримуватись вимог та правил нашої спільноти.
Мені здається, основними вимогами для росіянина, що хотів би стати членом української спільноти буде повага до учасників української спільноти, територіальної цілісності України та її суверенітету. Нажаль, з попередніх ваших повідомлень зрозуміло, що саме ці вимоги будуть для вас основною перепоною.
Щодо вашого другого запитання, якщо ви змінюєте щось на території Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей та Автономної Республіки Крим, то це вважатиметься внесенням правок на території України.
Будь ласка, памʼятайте, що українська спільнота OpenStreetMap дотримується принципів нейтральності, обʼєктивності та достовірності інформації. Звертайте увагу на джерела, використовуйте їх відповідно до правил проєкту.
Якщо у вас є ще запитання або потреба у додатковій інформації, будь ласка, звертайтеся. Дякую за ваш інтерес до української спільноти та бажаю успіхів у вашій діяльності на OpenStreetMap!
Це міжнародно визнана територія України, те, що у вас прийнято вашим держорганом стосовно “російський” діє тільки у ваших фатазіях і не більше того, тому будь-які спроби дати рос. імена об"єктам - помилка.