Staram się nanosić na bieżąco stacje roweru publicznego w Łodzi tutaj: http://lodznamapach.pl/#13/51.7700/19.4748/osm-rdt-rpst
Dla stacji oznaczonych na zielono dostępne są zdjęcia, więc można je precyzyjnie zlokalizować w terenie. Pozostałe dane pochodzą z tabelki udostępnionej przez ZDiT, i NIE BYŁY SPRAWDZONE W TERENIE, więc wszystko co jest na niebiesko proszę olewać przy ewentualnych edycjach.
Jak ogarnę jak wyeksportować to do GPXa/.osm tak żeby można było to ładnie zamienić na warstwę danych w JOSMie to dorzucę link.
W majówkę postaram się przenieść te dane także do OSM, ale jeżeli ktoś chciałby się wcześniej pobawić to może to mu trochę ułatwi.
W temacie nextbike - powstają nowe sieci (Gliwice, Radom), niektóre istniejące (Michałowice) nie są zaznaczone, a inne (Grodzisk Mazowiecki) nie są połączone wspólną relacją…
A skrypty do przerabiania xml na gpx nie działają ;(
Ta sama prośba dotyczy warszawskiego Veturilo: https://www.veturilo.waw.pl/mapa-stacji/
Sam dodaję, jak akurat mapuję teren w pobliżu, ale lepiej to zrobić raz a dobrze