Wyklad w Szczecinie, poniedziałek, 07.05.2012

W poniedzialek mam razem z P. Mrówka wyglosic w najblizszy poniedzialek rano wyklad o OSM w Szczecinie i poprowadzic tam cwiczenia. Mam klopot: Nie moge sie od paru dni skontaktowac z Pawlem. Nie moze tez sie do niego dobic organizator spotkania.
Wiecie moze czy Pawlowi cos sie nie stalo? :frowning:

Poniewaz jutro caly dzien jestem w drodze do Szczecina, serdecznie prosze Zbigniewa by dal mi jakies informacje, jesli sie pojawia, via sms.

Popytałem kogo mogłem i wygląda na to, że kontakt z antblantem całkiem się urwał.
Dlatego trzeba założyć, że nie zjawi się na wykładzie i tutaj pojawia się prośba: czy ktoś może pojechać w poniedziałek do Szczecina poprowadzić ten wykład?

Ja tam bede. Poradze sobie. 17 lat prowadzilem zajecia z takimi grupami ale w terenie by sie ktos przydal. Planujemy mapping party na 120 osób.

Udało się nawiązać kontakt z antblantem, więc wszystko gra. Nie było tematu.

Nie wiem jak uczestnicy to spotkanie oceniaja, ale wg mnie na spotkaniu byli fajni ludzie i ciekawi tematu. Miejmy nadzieje ze czesc z nich pozostanie przy OSM. Zainteresowanie bylo tez ze strony wykladowców uczelni, wiec spotkanie bylo na pewno wartosciowe.
Chcialbym bardzo podziekowac Ewelinie za organizacje spotkania a Antblantowi za prowadzenie cwiczen i caly czas który w to zainwestowal ( przygotowanie walking papers, druk itd.).

Marek

Czy ktos z Was moze zrobic avi ze zmian które zaszly w Szczecinie podczas mapping party wczoraj?