Wykaz wszystkich stacji nextbike

Gdzieś w którymś wątku, był link do bazy nextbike, z lokalizacją WSZYSTKICH stacji rowerów miejskich, przez nich obsługiwanych. (Miałem to nawet ściągnięte, ale padł mi pendrive na którym było to zapisane )
Ponieważ planuję poszwendać się trochę na rowerze miejskim po kilku miastach w PL, to chciałbym wgrać sobie do nawiagacji Garmina stacje w postaci waypointów.

Pomożecie ?

http://javnik.tk/NextbikeOSM/nextbike.html

no proszę jak o miło, że podobne skrypty już istnieją :slight_smile: Pytanie czy mógłby je ktoś nieco modyfikować by móc spełnić warunek jaki przedstawił GDOŚ przed udostępnieniem bazy pomników przyrody? http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=595484#p595484 Jak widać również liczą na spójność pomiędzy bazami

@rubeus
W jaki sposób wykonał byś mapę stacji jako POI dla garmina? Myślałem swego czasu o czymś podobnym dla bocianich gniazd, choć na myśleniu się skończyło :wink:

Nie - to nie jest to…

To nie ma być jako typowe POI mapowe - zrobię sobie po prostu plik gpx zawierający punkty ze stacjami

Udało się znaleźć stosowny wpis

http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=516426#p516426

Ale nie przez wyszukiwarkę forumową :frowning: tylko, przypomniałem sobie, że zostawiałem jakiś komentarz.

Właśnie chciałem Cię przekierować do tego wątku, więc napuściłem wyszukiwarkę forumową na “rowerów miejskich” - i też nie znalazło tego wątku, tylko musiałem grzebać w wątkach, w których pisałem. Coś wyszukiwrka głupieje? Może to być dlatego, że tytuł wątku był zmieniany?

Ale nie działa nawet na frazę ‘nextbike’ czy ‘veturilo’

Ta wyszukiwarka nigdy nie działała mi jak należy.

Polecam wyszukiwanie w Google:
“site:http://forum.openstreetmap.org Nextbike”

Ja często tak wyszukuje

Ale “rowerów miejskich” jest zywcem wycięte z tytułu wątku…