Wydrukowanie małego atlasu z użyciem pliku OSM

Witam!

Mam taki problem: Zrobiłem w JOSM mapę stref miasta, która ma służyć dla korporacji taksówkowej i chciałem to jeszcze wydrukować w jakiś sensowny sposób. Widziałem w wiki OSM on Paper różne możliwości, ale żadna nie działa albo nie odpowiada temu co chcę osiągnąć, czyli wydrukować mapę z nałożonymi strefami z pliku *.OSM (w preferencji jakby się z tego zrobił jeszcze atlas jak w Field Papers to byłoby idealnie). Maperitive wydawał się rozwiązaniem, bo jest aplikacją która otwiera pliki *.OSM więc fajnie, ale gdy otwieram ten plik w tym programie węzły i drogi się nie wyświetlają, choć jest napis, że tyle i tyle węzłów wczytanych pomyślnie i jest pokazana mapa gdzie się powinny wyświetlić… jeszcze próbowałem korzystać z wtyczki print w JOSM, ale to już całkowita porażka… Czy da się zrobić coś takiego w ogóle? Czy będę musiał użyć Google Maps i nanieść to wszystko ponownie ręcznie? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

A jak te wprowadzone strefy otagowałeś w JOSM?
Maperitive żeby coś wyświetlił/wydrukował musi mieć zdefiniowane style dla tagów/wartości które przypisałeś do (node/way) utworzonych stref.