Чому Wikimapia? Чому не OSM?

От було б добре, якби усі працювали в одному напрямку.

Wikimapia и OSM дуже близькі за своїми цілями. Та, мені здається, що має OSM більший потенціал, бо він базується на OpenSource. На це завжди можна розраховувати.

З іншої сторони Google. Стукне щось цим хлопцям у голову і закрють вони цей сервіс і вся робота коту під хвіст. :slight_smile:

Виникає питання, чому люди працюють над wikimapia?

Певно тому-що вони певним чином домовились з Google щодо використання супутникових мап, а це досить суттєва допомога при складанні мапи. Наприклад, наш Бердянськ доводиться повністтю малювати за GPS треками, тому-що, суцільна зелена пляма з вкрапленнями синього кольору не надихає :slight_smile:

Не зовсім зрозуміле питання копірайту з Wikimapia. Я думаю що їх робота не піде коту під хвіст, а є варіан що Google підімне їх під себе, й отримає окрім супутникових мап, мапи створені спільнотою. Плюс інтеграція з фотосервісами та іншими цукерками пошукового гіганту.

OSM в плані відкритості мені здається більш перспективним, але його потрібно популяризувати і розвивати спільноту. Над чим і працюємо :slight_smile:

Не знаю, як там зараз, але спочатку ідея Вікімапії була щось типу “нанести цікаві місця на карту”. Навіть досі можливості саме створення карт досить незначні, порівнюючи з OSM.

А Гуглу навряд чи потрібна вікімапія на даному етапі - хіба що дійсно для відображення “цікавих місць” (але нашо воно їм?). А для запряження натовпу малювати карти безкоштовно там, де Гуглу незручно/дорого, вже є Google Map Maker.

Google Map Maker не дозволяэ редагувати карти багатьох країн, в тому числі й України.

Ну я ж і писав - “там де Гуглу незручно/дорого” :slight_smile: