De gemeente Berkelland heeft een aantal wegen, die door de nieuwe N18 doorsneden worden van nieuwe namen voorzien.
Zie hiervoor: https://www.gemeenteberkelland.nl/Inwoners/Nieuwsberichten/Nieuws/2017/December/Nieuwe_straatnamen
Een mapper was hier al mee bezig gegaan, maar had de straatnaam fout gespeld ook de oude naam tussen haakjes achter de nieuwe naam, adresnodes voor een deel fout aangepast en het grootste deel van de wegen niet gedaan.
Ik heb op de gewijzigde wegen, de oude naam als alt_name gezet, dan kun je nog terugvinden wat de oorspronkelijke naam was.
Voor de panden en adresnodes heb ik herimports van de BAG gedaan. Hier en daar was een schuur verdwenen, een omtrek iets anders geworden, dus een herimport leek me zinvol.
Een paar wijzigingen kunnen niet worden doorgevoerd, de betreffende wegen zijn nog niet in OSM ingetekend.
Bij Eibergen moet de hele aansluiting op de N18 nog worden gedaan, er is wel wat ingetekend met construction, maar er ontbreekt nog het nodige als ik het met de routeplanner van de Fietsersbond vergelijk.