Na de installatie van de nieuwe openfietsmap (10-5-2014, Benelux full version) verdwijnen (in mapsource) waterplassen als je verder inzoomt.
Bv. het zwemwater en visvijver in Horst : http://www.openstreetmap.org/#map=17/51.46870/6.06236
Bij het uitzoomen komt het water terug en verdwijnt bij verder uizoomen.
Zit je wel naar de goede kaart te kijken, want in de lightversie van vorig jaar zie ik ook geen water? In de westeuropakaart van 3/5/14 ontbreekt de middelste vijver. http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.50834/6.13262
In de update van vandaag zit die er wel in. (edit Die heb je er zelf opgezet zie ik.)
CTRL-G een paar keer aan en uit? Cache legen
Ik heb idd recent iets met de rendering van water gedaan (minder/geen labels bij kleinere waterpartijen).
Zie #2116 op http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=418551#p418551
Gebruik je misschien een aangepaste TYP file, want ik zie op mijn scherm niet dat er iets verdwijnt?
Het vervangen van de TYP file door originele loste in eerste instantie het probleem niet.
Maar nadat ik ook de cache leeg gemaakt had was het probleem opgelost.