eggie
(Eggie)
August 22, 2016, 1:43pm
1241
Commodoortje bedankt weer voor Ridderkerk!
Hier in de wijk Nieuw Groenhove wordt ook weer een villa uit de grond gestampt.
[http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77378/4.66175\ ](http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77378/4.66175\ )
Graag BAG-import.
Sander_H
(Sander H)
August 22, 2016, 3:16pm
1242
Pand staat erop.
PS: Overpass is nog steeds niet helemaal jofel, pas de derde poging lukte hier met de plugin.
dvdhoven
(D van den Hoven)
August 23, 2016, 8:14am
1244
Winterswijk, Kleine Parallelweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.96668/6.71898&layers=N , het gebouw van Transit Oost is klaar. Het lange gedeelte van het gebouw is een hal met 2 sporen erin. Gebouw is museum voor openbaar vervoer. In de hal worden ook werkzaamheden aan treinen uitgevoerd. Momenteel een anti corrosiebehandeling aan treinstellen (GTW’s) van Arriva en Breng
HenkL
(Henk L)
August 23, 2016, 11:17pm
1245
Geen Martien, maar wel Groninger
Complexen zijn deels gereed en bewoond, verder in aanbouw. Kan dus geïmporteerd worden.
Straten en paden inmiddels (deels) aangebracht.
Graag ook even kijken naar U-vormige gebouw ten WZW (aan Het Hout). Contour is volgens BAG anders dan momenteel in OSM.
HenkL:
Geen Martien, maar wel Groninger
Complexen zijn deels gereed en bewoond, verder in aanbouw. Kan dus geïmporteerd worden.
Straten en paden inmiddels (deels) aangebracht.
Graag ook even kijken naar U-vormige gebouw ten WZW (aan Het Hout). Contour is volgens BAG anders dan momenteel in OSM.
Staan erop, ook het U-vormig gebouw opnieuw geïmporteerd
HenkL
(Henk L)
August 24, 2016, 8:27am
1247
Weer bedankt, Commodoortje.
eggie
(Eggie)
August 24, 2016, 12:41pm
1248
Hier in Zevenbergen is het gat inmiddels weer opgevuld met nieuwe woningen. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.64675/4.60634
en in de nieuwe wijk ( adres Beryl) zijn weer wat woningen gereed gekomen. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.63720/4.59760
Graag BAG update.
eggie
(Eggie)
August 24, 2016, 1:19pm
1249
… en deze boerderijen zijn uitgebreid met grote stallen in Hoeven. https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.60886/4.58685
Graag update
edit2:
En hier in Rucphen op de hoek heb ik wat gebouwen van de kaart gesloopt. er wordt iets nieuws gebouwd. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.53379/4.55583
Graag update
edit 3
en dit restaurant in Drimmelen is opnieuw gebouwd annex woning.
Graag update… https://www.openstreetmap.org/note/685923#map=19/51.70962/4.81581&layers=N
dvdhoven
(D van den Hoven)
August 25, 2016, 10:28am
1252
Deze lijkt ondergesneeuwd:
dvdhoven:
Winterswijk, Kleine Parallelweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.96668/6.71898&layers=N , het gebouw van Transit Oost is klaar. Het lange gedeelte van het gebouw is een hal met 2 sporen erin. Gebouw is museum voor openbaar vervoer. In de hal worden ook werkzaamheden aan treinen uitgevoerd. Momenteel een anti corrosiebehandeling aan treinstellen (GTW’s) van Arriva en Breng
Beekbergen, Ruitersmolenweg, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16513/5.97236&layers=N , Nieuwbouw gestart. Ik heb het van een afstandje gezien. Als er nog nadere info nodig is, moet ik er nog een keer langs.
Ik was vergeten klaar te melden in dit topic. Gisteren geplaatst
https://www.openstreetmap.org/changeset/41654050
2016-08-24T06:02:25Z
Staat erop.
eggie
(Eggie)
August 25, 2016, 1:33pm
1255
Thanks Commodoortje voor de update in het Brabantse…
dvdhoven
(D van den Hoven)
August 26, 2016, 3:56pm
1256
Brinkenweg, Klarenbeek, https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.18276/6.03130&layers=N nieuwbouw nummers 77 en 79 is al ver gevorderd, van het oude pand staat nog een deel, waarschijnlijk wordt daar nog gewoond.
janremi
(Jan Remijn)
August 26, 2016, 9:26pm
1257
Is het mogelijk om het vakantie park Brunsheim compleet te maken door een Bag-import,
De situatie is deze , alvast bedankt.
Mvrgr Jan Remijn
Helaas moet ik je teleurstellen, de BAG heeft 1 gebouw op het park geregistreerd.
Het pand was al aanwezig, maar heeft andere contouren, bouwjaar en positie is iets oostelijker. (dit heb ik inmiddels geüpdate)
Oostelijk gezien stond nog een pand, deze was niet meer in BAG aanwezig (inmiddels gesloopt), deze verwijdert uit OSM.
Het lijkt erop dat de gebouwen op het park niet voldoen aan de BAG regelgeving. (anders had de gemeente de gebouwen wel opgenomen in de BAG)
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=6445CP&objectId=0899100000299268&geometry.x=196685.0571&geometry.y=326838.0142&zoomlevel=13&detailsObjectId=0899010000299269