curt1us
August 4, 2021, 6:54pm
9541
FrankOverman:
OK, ik had deze niet gecontroleerd op die manier: revert de changeset maar of haal de blds weer weg. Tnx
De overige had ik nog niet bekeken, nu wel: zou veel helpen als er een OSM share link wordt bijgevoegd, zie de andere posts.
Maar ik kan geen updates vanuit BAG vinden. Op dat zeeburgereiland vind ik wat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=109160507
Bedankt voor de verdere toevoegingen en het zoeken! Ik heb de gesloopte gebouwen weer verwijderd.
Op deze plek mis ik nog twee gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36909/4.97093
BAG ID 0363100012250807 (gebouwd) en 0363100012253728 (dit gebouw is al in aanbouw!)
en op deze plek: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.34054/5.01222
ID 0384100000012067 en 0384100000012066 (beiden in aanbouw)
Groet
Curtius
emvee
(Emvee)
August 7, 2021, 9:15am
9545
Drie gebouwen langs de Spoorhaven 50-60, 62-72, 74-80 komen niet echt (meer) overeen met hun BGT online en ook niet met de PDOK luchtfoto.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97407&mlon=4.46017#map=19/51.97407/4.46017
Zou die import bijgewerkt kunnen worden?
Graag een BAG import:
Hier vordert de bouw snel van een aantal twéé onder één kapwoningen en vrijstaande aan de Majoor te Gorinchem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83687/5.01942&layers=N
Hier zijn inmiddels meer huizen in aanbouw
Hoef en Haag bij Vianen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.98893/5.11778
Graag import:
Huizen in aanbouw te Leerdam
Kuiloven, Smeltoven, De Wan, Kollergang en Flettine
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88592/5.07352&layers=N
Bouw 2 appartementengebouw te Culemborg
Distelvlinderlaan en Zijderupsvlinderlaan
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94696/5.20146&layers=N
Ze zijn hier een nieuw club gebouw aan het bouwen te Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.89256/5.07630
Jvitegem
(Jvitegem)
August 8, 2021, 8:09pm
9552
Graag BAG import
Bobbenagelseweg 7 Sint-Oedenrode
Status: bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/node/2795906532
bij gebouw BAG ID 1948100040654906
Status: bouw gereed
Graag import
Hier staat een bedrijfspand, Beneden Leeuwen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87999/5.52360&layers=N
De huizen worden gebouwd, Beneden Leeuwen
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.87405/5.51505
Hier worden huizen gebouwd, Kesteren
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.92881/5.57159
Er ontbreken 3 kavels, Zaltbommel
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.79779/5.25364
2 kavels in aanbouw, Culemborg
Fie Sijbrantstraat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94899/5.19429
1 kavel in aanbouw, Culemborg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.94862/5.19172
10 huizen in aanbouw aan de Majoor, Gorinchem
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83681/5.01939
56 woningen in aanbouw, Leerdam
Kuiloven, Kollergang, Smeltoven
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88587/5.07333
Hier zijn 2 bedrijfspanden in aanbouw, Kesteren
Vicuslaan, Hoofdstraat
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.92627/5.57124&layers=N
FERINA365
(Sven)
August 10, 2021, 6:20am
9557
Verzoek tot BAG-update van 's-Gravendeelseweg 1, 1A en 3 te Maasdam. Alvast bedankt!
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.78514/4.56789
Ze kloppen wel met de BAG. De BAG en de BGT (rode lijn) hebben een iets andere definitie voor het bepalen van de gebouwcountour. Dat zal het verschil bepalen.