Graag een geheel of gedeeltelijke import van de woningen aan de Strandlaan, Havenlaan en Eilandenlaan in Naarden.
Zie hiervoor ook de BGT omtrekgericht.
Alvast hartelijk dank.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.31325/5.14857
gedaan
Deze nog aub:
0797100000034080
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.69839&mlon=5.19946#map=19/51.69839/5.19946
Bedankt!
Staat er op
Hej, ik had voor het eerst wat wijzingen gedaan en begreep dat voor gebouwen een BAG import gebruikelijk is; bij deze een verzoek voor de nieuwbouw van het Rosarium in Doorn; https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03342/5.33894&layers=N
De bouw van Hethuis is nu officieel bezig. Graag import van
Dobbelaan 10 (a-t), Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.09136/4.38616&layers=N
B.v.d.
Jan
Geimporteerd.
@eggie, dit boompje dat je 2 jaar geleden geplant hebt, is dat formaat bonsai en staat het in de vensterbank? Stond ook al midden in de oude pandcontour.
Deze kunnen we helaas niet meenemen omdat de status in de BAG nog op vergunning staat.
Vreemd. Ik heb expres gecontroleerd of de status in BAG vanmiddag op Bouw gestart was gezet. Dat was zo:
Pand [Terugmelden]
ID
1916100000375903
Bouwjaar
2019
Status
Bouw gestart
Wat speelt ons hier parten? Te kort tijd tussen wijziging en import?
Dit pand in Vught in inmiddels sterk verbouwd en uitgebreid en is ook een restaurant geworden. Ik heb die nieuwe functie al op de adresnode geplaatst.
Kan het nieuwe gebouw worden geïmporteerd?
Dank!
Sander H: jb54osm:De bouw van Hethuis is nu officieel bezig. Graag import van
Dobbelaan 10 (a-t), Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.09136/4.38616&layers=NB.v.d.
JanDeze kunnen we helaas niet meenemen omdat de status in de BAG nog op vergunning staat.
Vreemd. Ik heb expres gecontroleerd of de status in BAG vanmiddag op Bouw gestart was gezet. Dat was zo:
Pand [Terugmelden]
ID
1916100000375903
Bouwjaar
2019
Status
Bouw gestartWat speelt ons hier parten? Te kort tijd tussen wijziging en import?
Mutatiedatum was gisteren, vandaag kwam ie wel mee in de WFS, dus staat nu wel in OSM. Blijkbaar waren we te vlug.
Dit pand in Vught in inmiddels sterk verbouwd en uitgebreid en is ook een restaurant geworden. Ik heb die nieuwe functie al op de adresnode geplaatst.
Kan het nieuwe gebouw worden geïmporteerd?
Dank!
Verwerkt.
Kan dit appartementenblok in aanbouw in Rijswijk svp geïmporteerd?
https://www.openstreetmap.org/way/751868363
Kan dit appartementenblok in aanbouw in Rijswijk svp geïmporteerd?
https://www.openstreetmap.org/way/751868363
Staat er op.
AUB dit setje opnieuw importeren want er is eea veranderd:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63601&mlon=5.15361#map=17/51.63601/5.15361
En een nieuwe:
Kuil 1 e Udenhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60490&mlon=5.13264#map=18/51.60490/5.13264
Dongenseweg 4 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64895&mlon=4.99876#map=18/51.64895/4.99876
Kwikstaart 2 & 4 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65826&mlon=5.01324#map=18/51.65826/5.01324
Ik zie nu, aub opnieuw:
Helmbloem 21 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65848&mlon=5.01298#map=18/51.65848/5.01298
En hier is iets mis gegaan (maar kan history niet lezen met die overbelaste OSM servers…):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65742&mlon=5.01300#map=19/51.65742/5.01300
En aub dit hele blok maar ineens, als dat kan:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65829&mlon=5.01385#map=18/51.65829/5.01385
Met dank!
Hallo allemaal,
Na een terugmelding staan alle gebouwen van De Schelphoek 6 te Hoorn in het register.
Graag een import van dat adres.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.63848/5.08750&layers=N
Duizendmaal dank!
AUB dit setje opnieuw importeren want er is eea veranderd:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63601&mlon=5.15361#map=17/51.63601/5.15361En een nieuwe:
Kuil 1 e Udenhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60490&mlon=5.13264#map=18/51.60490/5.13264Dongenseweg 4 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64895&mlon=4.99876#map=18/51.64895/4.99876Kwikstaart 2 & 4 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65826&mlon=5.01324#map=18/51.65826/5.01324Ik zie nu, aub opnieuw:
Helmbloem 21 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65848&mlon=5.01298#map=18/51.65848/5.01298En hier is iets mis gegaan (maar kan history niet lezen met die overbelaste OSM servers…):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65742&mlon=5.01300#map=19/51.65742/5.01300En aub dit hele blok maar ineens, als dat kan:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65829&mlon=5.01385#map=18/51.65829/5.01385Met dank!
Verwerkt, maar niet alles kunnen doen.
Nog eentje uit Hoorn:
De reconstructie van de Berkhouterweg is bijna gereed. Ik was de actuele situatie aan het intekenen, toen ik zag dat twee gesloopte panden nog op de kaart staan (en een in aanbouw zijnd pand nog niet vermeld).
In BAG staan de twee gesloopte panden nog als zijnde ‘In gebruik’. Graag zie ik pand met id 0405100001009722 geïmporteerd.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.64637/5.03975&layers=N
Het betreft een pand op de Algemene begraafplaats Berkhouterweg
Waarvoor bij voorbaat al dank!
Nog eentje aub:
Gasthuisstraat 34 Hedel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.74335&mlon=5.25747#map=19/51.74335/5.25747
Met dank!
Graag Bag Import
Nieuwe geometrie na verbouwing al ingebruik
van den Elsenstraat 54, Son en Breugel
https://www.openstreetmap.org/node/2798516316
Nieuwe bijgebouwen al in gebruik
Lieshoutseweg 3 Son en Breugel alleen de bijgebouwen met ID’s 0848100000021766 en 0848100000021810
https://www.openstreetmap.org/node/2798807354#map=19/51.52042/5.52608