Let op: de update van de rendering van OSM is de laatste tijd wellicht vertraagd, dus het kan even duren voor het op de standaardkaart zichtbaar is. Met een editor zou je het gelijk moeten kunnen zien…
Die had ik in eerste instantie niet aangepast (was niet gevraagd… )
Heb dat inmiddels wel gedaan. Overigens door het grote aantal alle oude adressen vervangen door de nieuwe; de history van de adressen is hiermee verloren gegaan…)
Wat te doen met tientallen BAG-panden die achterlopen in een stad? Vooral gewroet aan de achterkant.
Zal ik ze dan maar allemaal stuk voor stuk hier vermelden?
https://www.openstreetmap.org/#map=13/51.9295/6.0729
Het lijkt mij het handigst als iemand hier met de BAG-import plugin even over heel Zevenaar heen gaat, als je de PDOK BAG raster laag mag geloven lopen er overal en nergens panden achter.
De BAG in Zevenaar loopt helemaal niet zo achter tov OSM.
Ja in werkelijkheid zou Zevenaar achter kunnen lopen, maar we hebben de afspraak dat vergunning verleent niet geïmporteerd wordt, mits er werkelijk is te zien dat de bouw begonnen is.
En daar hebben we jou voor nodig om te duiden op welke plekken er al gebouwd wordt.
Er zit dan ook niets anders op dat je elke plek aangeeft.