S_Emo
November 12, 2018, 10:45pm
5141
Een hele tijd geleden dat ik een verzoek deed.
Ik zie dat er nog hard gewerkt wordt
Bij deze mijn importverzoek voor Neer (terrein Nunhems Zaden). Nieuwbouw inmiddels (grotendeels) gereed. ( ten oosten van de N273 )
https://www.openstreetmap.org/note/1482432#map=16/51.2440/5.9771&layers=N
Bij voorbaat dank,
Stephan
dvdhoven
(D van den Hoven)
November 13, 2018, 7:27am
5142
NielsDerksen:
Op de volgende plaats word een tankstation gebouwd:
52.061677, 6.624224
(Bedrijventerein Laarberg in Groenlo).
Er staan daar meerdere panden op bouwvergunning verleend en ik heb de meest waarschijnlijke maar geïmporteerd.
Graag bij de volgende verzoeken een link naar de OSM kaart, dan kunnen we direct vandaar uit naar de goede plek in JOSM.
dvdhoven
(D van den Hoven)
November 13, 2018, 7:29am
5143
En die forse jongen is geïmporteerd
eggie
(Eggie)
November 14, 2018, 6:07pm
5146
Verzoek import nieuw bedrijfspand naast Albert Einsteinstraat 26 in Oud-Beijerland. Staat nog op bouwvergunning, maar de BAG loopt altijd achter in mijn ervaring hier.
https://www.openstreetmap.org/changeset/64493054#map=19/51.82420/4.43695
Startende mapper heeft het pand al zelf ingetekend.
BVD
Gedaan; alleen #67a komt nu twee maal voor; gaarne incorrecte verwijderen
Rest ook gedaan.
keesm
(Keesm)
November 14, 2018, 6:51pm
5148
Vandaag geconstateerd: bouw gestart te Zaltbommel
Buys Ballothof 1-15 en 2-12
https://osm.org/go/0EvO5EuHJ–?layers=N&m=
Graag BAG-import, alvast bedankt!
Graag import van Johan van Hassltkanaal 209 t/m 259, Amsterdam Noord. Het gaat om een nieuwe drijvende wijk, genaamd Schoonschip.
Lokatie: https://osm.org/go/0E5qshK4B–?layers=N&m=
waldpyk
November 16, 2018, 8:40am
5154
Graag BAG import voor
De Margryt 2 en 4 in De Westereen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.25754/6.04393
Hartelijk dank
E_de_Wit
(E de Wit)
November 16, 2018, 3:00pm
5156
Door de reeds aangepaste BAG terugmeldingen graag een BAG update voor:
Perkswaltje 1 t/m 23 te Leeuwarden
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.20423/5.79527
(Splitsing geometrie)
Groeneweg 1 te Leeuwarden
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.20389/5.79205
(Splitsing geometrie)
De huidige “building:part=yes” betreft het ondergrondse gedeelte van het HCL.
Alvast bedankt
jb54osm
(Jb54osm)
November 16, 2018, 3:13pm
5157
Graag BAG-import van
Dijkgraafstraat 19 te Leidschendam
https://osm.org/go/0E4JBYtVo
De vernieuwde woning wordt betrokken.
B.v.d.
dvdhoven
(D van den Hoven)
November 17, 2018, 6:51am
5160
Gebouwen geïmporteerd. Verdere aanpassingen laat ik aan jou over