Toevallig vandaag nog geweest op dat bedrijventerrein
Was even een omweg, want de meeste ontbrekende adressen daar waren nevenadressen, maar 115 adressen toegevoegd.
Staat erin
Bedankt, Dick.
BAG-verzoeken
Nieuwbouw gestart
van Ewijckskade 1 f Anna Paulowna + twee bijgebouwen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86273&mlon=4.84365#map=19/52.86273/4.84365
Nieuwbouw?
Klopt deze locatie? Ontbrekend adres
van Ewijckskade 1 e Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86236&mlon=4.84288#map=19/52.86236/4.84288
Bouw gestart
Biestarwe 29 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86140&mlon=4.81429#map=18/52.86140/4.81429
Bouw gestart
Gaanderij 141 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60819&mlon=4.69131#map=19/52.60819/4.69131
Bouw gestart/survey/ 2 panden
Bonkelaar 1 t/m 59 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60888&mlon=4.69075#map=19/52.60888/4.69075
Bouw gestart / 2x
Nicolaas Blokkerlaan 21+23 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59078&mlon=4.69819#map=19/52.59078/4.69819
Dank u.
In behandeling. Door een software update kan het wat langer duren dan gebruikelijk.
edit: Gelukt, staat er op.
edit2: Deze heb ik per ongeluk laten zitten - heb ik helaas nu geen tijd meer voor.
Bouw gestart/survey/ 2 panden
Bonkelaar 1 t/m 59 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60888&mlon=4.69075#map=19/52.60888/4.69075
Verzoek import pand Gaasterlandstraat 4-102, Amsterdam Zuid.
Lokatie: https://osm.org/go/0E4_32P4D?m=
Geïmporteerd
Geïmporteerd, lijkt een parkeergarage onder te zitten, wat ik vermoed als parkeergarage op layer=-1 gezet
Deze graag importeren:
De Kraan 130 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.59195&mlon=5.13093#map=18/51.59195/5.13093
Met dank!
Geïmporteerd
BAG-verzoeken
Nieuwbouw gestart/bedrijfspand
De Veken 308 Opmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71017&mlon=4.95178#map=17/52.71017/4.95178&layers=N
Nieuwbouw gestart
Prins Clauslaan 21 t/m 23 Julianadorp
Prins Constantijnstraat 14/16 en 5 t/m 27 Julianadorp
Koningin Máximalaan 12/14/42/44/59/61/109 Julianadorp
Koningsbrink 7/15/17 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89580&mlon=4.76055#map=18/52.89580/4.76055
Dank u.
AUB deze flinke importeren:
Hamerbijl Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65065&mlon=4.83135#map=18/51.65065/4.83135
Bedankt!
Edit1: import pls:
Vrachelsestraat 45 B Den Hout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65261&mlon=4.82647#map=19/51.65261/4.82647
Edit2: ook deze graag:
Amfora 10 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65096&mlon=4.82446#map=18/51.65096/4.82446
Edit3: ed dit rijtje ook graag:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65048&mlon=4.82455#map=18/51.65048/4.82455
Edit4: ik denk dat het deze is waar ik nu constructie zie:
Gebint 147 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64804&mlon=4.82074#map=18/51.64804/4.82074
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Zou iemand me kunnen helpen met BAG-imports op de volgende locaties? Bij voorbaat dank!
https://www.openstreetmap.org/note/1447995
https://www.openstreetmap.org/note/1448272
https://www.openstreetmap.org/note/1448231
Dank voor de import, Gertjan.
Nieuw verzoek voor Haren:
Dit staat niet in de BAG, op de luchtfoto is een dak te zien, maar niks in BAG
Deze was al door Robin geïmporteerd
Geïmporteerd