Pls importeer:
Heuvelstraat 5 Moergestel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53269&mlon=5.17552#map=18/51.53269/5.17552
Pand zelf en schuur erachter.
Tnx!
Pls importeer:
Heuvelstraat 5 Moergestel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53269&mlon=5.17552#map=18/51.53269/5.17552
Pand zelf en schuur erachter.
Tnx!
Gedaan
Ik heb ook de under construction-panden geïmporteerd. Als er nog geen sprake is van enige bouw, verwijder ze dan of meld het hier even terug aub.
Graag reparatie met actuele bag import:
https://www.openstreetmap.org/way/268756725
https://www.openstreetmap.org/way/268756722
Ik zag dat hier gebouwd wordt:
Binnenkamp 9 Hedel
https://osm.org/go/0EvL_TytU-?m=
Alvast bedankt voor de import!
Gedaan Deel gebouw zit ondergronds (parking?)
Gedaan!
Ze staan er - en het oude huis ook nog. Beide #215
Graag import van het bedrijfspand Thailand 13 in Aalsmeer (uit 2017).
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=114496.17401797&geometry.y=475351.60852637&zoomlevel=6&objectId=0358100004967967&detailsObjectId=0358010004967968
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.26408/4.79384
Alvast bedankt
BAG-verzoek
Nieuwbouw:
Nova Zembla 11 t/ m 27 Noord-Scharwoude
Noordermarktbond 27 t/m 45 Noord-Scharwoude
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70622&mlon=4.81484#map=17/52.70621/4.81484
Nieuwbouw:
Nachtegaalstraat Heerhugowaard
NIET: 5 t/m 15 | 21 t/m 27 | 81 t/m 89
WEL: de rest → ‘bouw gestart’
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66576&mlon=4.86186#map=17/52.66562/4.86266
Bedankt!
Bag-verzoeken
Sloop/nieuwbouw
Driehuizen 16 Driehuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57903&mlon=4.80809#map=19/52.57903/4.80809
Correctie? / Opnieuw plaatsen / hoofd en bijgebouwen
Westdijk 40/40A Westbeemster
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54940&mlon=4.84890#map=18/52.54940/4.84890
Dank.
Verzoek import van Ilpenhof 2 t/m 12, 1 t/m 7, Lepelaarstraat 2 t/m 2K, Ilpendam
De huizen zijn af & bewoond, of nagenoeg af.
Gebied tussen Hornweg, Machineweg, Legmeerdijk en N201 geupdate.
Gedaan
→ Gedaan zoals verzocht. Aan de aanvrager om straten te mappen en landuse aan te passen.
Beide gedaan.
Done
En ook deze is gedaan. Weliswaar met “building = construction” en “construction = house” zoals die in de BAG staat omdat ik geen idee heb welke huizen inmiddels al dan niet zijn bewoond.
heren,
Mag ik een import van Akkerlaan 5 in (6891 AL) Rozendaal (Gld) ?
http://www.openstreetmap.org/#map=18/52.00356/5.96020
Het betreft een basisschool in aanbouw, de bouw is ondertussen gevorderd tot de tweede verdieping, dus de contouren zijn controleerbaar juist. Het ‘bouwterrein’-polygoon mag blijven staan. Als de bouw geheel klaar is haal ik dat weg, zet de juiste tags er bij en controleer der weg-situatie ter plekke.
bij voorbaat vriendelijk dank,
Marcel.