Gelieve de volgende keer iets verder in te zoomen, het is zo wel erg zoeken in welk 10+ woonplaatsen de genoemde straaten liggen.
De straat “Ook” niet kunnen vinden, maar begrijp nu dat je waarschijnlijk bedoelt dat “ook aan De Kerkschuur” nog een paar huisnummers toegevoegd kunnen worden.
Maar ze staan er op. Voeg je zelf de ontbrekende straat toe?
Uitgevoerd. BAG heeft de schuurtjes wel rommelig ingetekend, dus ik denk dat er na inmeting in ieder geval een update nodig is… Laat tzt maar weer weten.
Ik liep rond in Den Haag en pikte wat Notes op: oa deze: https://www.openstreetmap.org/note/536535
Daar staat nog een oud Shell gebouw in OSM.
Er wordt nu volop gebouwd daar (construction) en dat levert 2 gebouwen op zoals weergegeven: https://parkhoogoostduin.nl
Maar in BAG staat 1 (vierkant) groot gebouw: dit importeren zou niet de werkelijkheid weergeven.
Of is er nog meer in BAG ergens dat de 2 gebouwen laat zien?
Een gokje: dat is de outline van de ondergrondse parkeer garage. Volgens die website die je opgeeft, wordt het Shell gebouw i.i.g. behouden, die kan je dus gewoon laten staan… Alleen nog dat andere gebouw… Je zou het plaatje van de website kunnen gebruiken om m met de hand in te tekenen, maar eigenlijk is daar toestemming voor nodig, denk ik. Ik heb de parkeergarage nu even als planned:amenity geupload.
Op 7 januari had ik dit berichtje gepost en deze 3 huizen vervolgens verwijderd. Nu zie ik dat op 8 januari deze huizen weer zijn ge-import vanuit BAG. Weet iemand wat er is gebeurt?
Deze huizen heb ik aan BAG doorgegeven dat ze niet bestaan en mijn verzoek is geaccepteerd. Dus ze zijn er nu mee bezig.
Er heeft een grootscheepse BAG update plaatsgehad. Dus wat niet klopt gewoon verwijderen. Ik heb ook al weer gebouwen in Dordrecht verwijderd. De Bag loopt wat achter.
Er zijn nieuwe adressen ontstaan bij bouwproject Veenderij in Veenendaal volgens PDOK-viewer. Onder andere Dragonderweg 22C,E,G,H, 26, 34, 40 en veel nieuwe adressen in de wooneilanden. Ik kan alleen niet nagaan wat de bouwstatus is.
Bij voorkeur OSM link. BAG link mag erbij, maar niet nodig.. Zonder OSM link moeten we eerst in BAG kijken waar het is, vervolgens (aan de hand van een lokaal adres) in OSM opzoeken en pas kan de knop ‘edit with JOSM’ indrukken. Voor ons dus een minuut meer werk. Uitgevoerd.