Hoe dat zit met die sub-adressen is mij eigenlijk ook niet duidelijk. Ik weet niet eens zeker of ‘Audrey Hepburnplein’ zelfs al momenteel de officiële naam van het plein is (dat is het plan, maar de implementatiedatum is mij onduidelijk).
De JOSM waarschuwingen komen mogelijk deels van de door een optimist al deels ingetekende Jansbeek. Die is in Mapnik nauwelijks te zien, in de editors wel. Ik had er net een eigen topic over aangemaakt, trouwens.
Die staan in BAG nog op ‘bouwvergunning verleend’. Als ze nog niet aan de bouw begonnen zijn, dan mogen ze in principe nog niet geïmporteerd worden. Zijn ze al aan de bouw begonnen?
Ter aanvulling op wat Leon meldt:
Bouw is inderdaad vrijwel klaar. Na een melding van mij op de BAG-viewer bleek dit project niet te zijn overgedragen van gemeente Slochteren naar gemeente Groningen bij de grenswijziging op 1 januari. Inmiddels dus wel, maar waarschijnlijk nog met de oorspronkelijke status.
Wel importeren dus s.v.p.
Vanmorgen ben ik op werkbezoek geweest in een nieuwbouwwijk Casterhoven te Kesteren.
Het viel mij op dat er huizen verkeerd op OSM staan, zie https://www.openstreetmap.org/note/1136554#map=18/51.93013/5.58080&layers=N .Degene die het heeft toegevoegd heeft een bericht van mij. De BAG is dan wel leidend maar vaak zie ik dat het fout gaat. Zoals bij Meester A dademalaan hier zijn enkele huizen in aanbouw (eerste verdieping af of alleen de fundering). Nu liggen enkele huizen in een pas gegraven afwateringssloot van 5mt breed. Ook andere huizen staan foutief op de kaart. Ik heb al een terugmelding gedaan.
Veel gemeenten die samengevoegd zijn lopen achter of muteren maar een paar keer per jaar. Dit geldt ook bij andere nieuwbouw projecten in deze gemeente, waaronder bij het nieuwe laanbomencentum aan de rand van Opheusden.