staat erop.
Staat erop.
(PS. Gelieve de osm links te gebruiken, anders is het meer werk voor ons)
staat er op
Hier heeft devries geïmporteerd
BAG-verzoek:
Nieuwbouw:
Dorpsstraat 191 Warmenhuizen
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72113&mlon=4.73746#map=19/52.72113/4.73746
Adres:
Natteweg 9 Bergen (NH)
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66850&mlon=4.71026#map=17/52.66850/4.71026
Dank u wel!
Op http://www.openstreetmap.org/way/488403607#map=19/50.91151/6.05248 aan weerszijden van de Pastoor Jos Petersstraat, klaagt KeepRight over dubbele punten. Van een aantal gebouwen is drie jaar geleden door Martin Borsje_BAG een BAG-import gedaan en twee maanden geleden door EOSfoto idem voor dezelfde gebouwen, met dezelfde coördinaten. Hoort dat niet automatisch goed te gaan of er ergens een foutje opgetreden?
Nee, dat gaat (nog) niet automatisch goed. Je kunt een gebouw meerdere keren over zichzelf heen updaten. Het is voor de BAG importeurs zaak om goed op te letten en ook goed de validator foutmeldingen van JOSM in de gaten te houden, die meldt dit soort situaties namelijk.
In dit specifieke geval kun je de dubbele gebouwen verwijderen of ze mergen met de andere contour.
Staan erin
staat er op
Lauwers 14 Drachten staat erg verschoven ook in BAG Viewer is er een verschuiving
Voel je vrij dit aan te passen. Zet er dan wel de tag “note:BAG=aangepast aan de hand van luchtfoto” op, dan voorkom je dat het per ongeluk weer terug veranderd wordt. Je kan ook overwegen een terugmelding te doen bij de BAG.
Terug melding gedaan bij BAG wacht even af hoe het verloopt
Dank voor de import, de vries.
BAG-verzoeken
Schelphoek Alkmaar:
Wolfpad 2 t/m 66
3 panden, bijna klaar.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62624&mlon=4.75519#map=19/52.62624/4.75519
Zandersbuurt 1 t/m 7
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62743&mlon=4.75539#map=19/52.62743/4.75539
Dank u.
BAG-verzoeken
Schelphoek Alkmaar:
Wolfpad 2 t/m 66
3 panden, bijna klaar.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62624&mlon=4.75519#map=19/52.62624/4.75519Zandersbuurt 1 t/m 7
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62743&mlon=4.75539#map=19/52.62743/4.75539Dank u.
uitgevoerd
BAG-verzoeken:
Alkmaar Vroonermeer-Noord:
Omgeving:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65732&mlon=4.77145#map=19/52.65732/4.77145&layers=N
Veertakker 14 t/ 24 ( 1 blok)
Grasakker 2 t/m 12 | 1 t/m 11 | 13 t/m 23 (3 blokken)
Middenakker 6 t/m 16 | 1 t/m 11 | 13 t/m 23 (3 blokken)
Laan van Bergama 12/14
Melksloot 1 t/m 21
Heerhugowaard:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64068&mlon=4.81459#map=19/52.64068/4.81459&layers=N
Kervel 1
Dank u.
BAG-verzoeken:
Alkmaar Vroonermeer-Noord:
Omgeving:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65732&mlon=4.77145#map=19/52.65732/4.77145&layers=N
Veertakker 14 t/ 24 ( 1 blok)
Grasakker 2 t/m 12 | 1 t/m 11 | 13 t/m 23 (3 blokken)
Middenakker 6 t/m 16 | 1 t/m 11 | 13 t/m 23 (3 blokken)
Laan van Bergama 12/14
Melksloot 1 t/m 21Heerhugowaard:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64068&mlon=4.81459#map=19/52.64068/4.81459&layers=N
Kervel 1Dank u.
Staan erop.
BAG verzoeken:
Strandpaviljoen Zee en Zo
Strandslag Centrum 2 Petten
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77199&mlon=4.65645#map=19/52.77199/4.65645
Strand Egmond aan Zee 13 Egmond aan Zee
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61258&mlon=4.61903#map=19/52.61258/4.61903&layers=N
De Zilvermeeuw (opnieuw?)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61323&mlon=4.61913#map=19/52.61323/4.61913&layers=N
??
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61303&mlon=4.61909#map=19/52.61303/4.61909&layers=N
??
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61673&mlon=4.61958#map=19/52.61673/4.61958&layers=N
??
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61914&mlon=4.62057#map=19/52.61914/4.62057&layers=N
Strandhuisjes
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62694&mlon=4.62155#map=17/52.62694/4.62155&layers=N
Vraag:
kunnen deze panden op de kaart worden gezet?
Ik zoek er, indien nodig, de ontbrekende gegevens bij, zoals naam en adres.
Dank u!
BAG verzoeken:
Strandpaviljoen Zee en Zo
Strandslag Centrum 2 Petten
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77199&mlon=4.65645#map=19/52.77199/4.65645Strand Egmond aan Zee 13 Egmond aan Zee
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61258&mlon=4.61903#map=19/52.61258/4.61903&layers=NDe Zilvermeeuw (opnieuw?)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61323&mlon=4.61913#map=19/52.61323/4.61913&layers=N??
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61303&mlon=4.61909#map=19/52.61303/4.61909&layers=N??
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61673&mlon=4.61958#map=19/52.61673/4.61958&layers=N??
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61914&mlon=4.62057#map=19/52.61914/4.62057&layers=NStrandhuisjes
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62694&mlon=4.62155#map=17/52.62694/4.62155&layers=NVraag:
kunnen deze panden op de kaart worden gezet?
Ik zoek er, indien nodig, de ontbrekende gegevens bij, zoals naam en adres.Dank u!
Staat erop, het is (nog) gewenst om hier de static_caravan polygons aan te passen naar de werkelijke bebouwing.
sta caravans zijn in BAG opgenomen als een perceel en niet als woonwagen. Er is afgesproken om deze naar de contouren van de wagen aan te passen.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50092914