Verzoek BAG-import.
Graag de rotonde op het kruispunt van Turnhoutsebaan met Gorps Baantje en Nieuwskerkbaantje in Goirle (NB) invoeren.
Ten oosten daarvan zijn ook enkele gebouwen verrezen waaronder een restaurant.
Dank
Jan
Heb de huizen inmiddels gevonden en geïmporteerd uit BAG, kun je bevestigen dat nummer 3 op de juiste plaats staat? In de BAG staat in het rechterpand een historisch adres Gorps Baantje 3.
De precieze ligging van de rotonde kan ik op Bing luchtfoto’s niet zien, dus deze heb ik nog niet toegevoegd. De straatnamen Nieuwkerksbaantje en Gorps Baantje heb ik wel op de kaart geplaatst.
Verder staat er op het Gorps Baantje de volgende note van een eerdere gebruiker: “needs checking with respect to surface and bicycle mofa signs”. Als je lokale kennis hebt, valt er dus nog het eea te controleren in dit gebied.
EDIT: had 2 bovenstaande posts nog niet gelezen toen ik dit plaatste.
Verzoek: Kleiburg.
De gebouwcontouren zijn er al (het gebouw bestaat al een jaar of 45), maar de adresnodes nog niet (het is grondig verherbouwd).
Let op: alle adresnodes met “Historisch” moeten NIET meegenomen worden.
Dat lijkt goed gegaan, alleen het meest zuidelijke gebouwdeel heb je gemist qua import.
Wat vreemd is is dat in fase 3 (3e deel vanaf het noorden) de huisnummers netjes op rijtjes staan, terwijl in de fases 1 en 2 (1e en 2e deel van het noorden) de huisnummers enorme puntenwolken zijn. Ik zal die binnenkort eens rechttrekken en overal een level aan hangen, maar dan moet ik even foto’s maken van het gebouw.
Ook ontbreken er een paar huisnummer (ook in de BAG) - dat kan want dit is de klusflat waar mensen de mogelijkheid hebben om woningen samen te voegen.
Ik ontdekte net dat iemand een rechthoekje op de kaart heeft gezet voor de nieuwe KFC bij Delft-Noord. (Gaat morgen open.) In de Bag-viewer is de juiste contour al wel beschikbaar. Zou de mapper het heel zonde van zijn werk vinden als dat rechthoekje nu al weer van de kaart verdwijnt?
Bijbehorend adres is Vrijenbanselaan 11, Rijswijk.