… waarvoor mijn hartelijke dank.
Geïmporteerd
Henk, ik heb er nog een paar in de buurt toegevoegd https://www.openstreetmap.org/changeset/47266381
Ah, mooi zo. Ik kom enkel toevallig nu en dan een pand tegen, omdat ik bezig ben landuse=farm om te zetten naar landuse=farmland. Dan zie ik soms op de luchtfoto bouwland dwars door een pand lopen, en bij wat zoeken blijkt dat pand nog niet in OSM te zitten.
Goed dat je bij importeren ook wat ruimer in zo’n buurt kijkt.
Nieuw pand: Beneden Polderweg A 156, Oude Pekela
Vergrote schuur: ten ZW van Ommelanderwijk 166, Veendam
Geïmporteerd
Mijn dank!
BAG-verzoek
Heerhugowaard
Nieuwbouw bijna voltooid.
Melisse:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64163&mlon=4.81511#map=18/52.64163/4.81511
39/40
32/33/
30/31
28/29
23->27
10->15
Kervel:
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64103&mlon=4.81373#map=18/52.64103/4.81373
6/6a
5/5a
4/4a
2/2a
Dank u !
staat er op
Aangezien ik vermoed dat deze er nog wel jaren kunnen staan, vraag ik dan namens anoniem maar een BAG update aan. http://www.openstreetmap.org/note/886772#map=18/53.15415/7.02017&layers=N
Volgens anoniem missen er een paar panden bij de straten Refter en Brouwhuis in Winschoten.
Ik kan ze inderdaad hier op de BAG kaart zien: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=264195.48125854&geometry.y=575358.72494049&zoomlevel=6&objectId=1895100000031519&detailsObjectId=1895010000022494
Dat zijn de gebouwen met deze BAG-id nummers:
1895100000031389
1895100000031206
1895100000031519
1895100000031489
1895100000031187
1895100000012265
1895100000012264
1895100000012263
1895100000012262
1895100000031422
Zou iemand deze huizen toe willen voegen? Alvast bedankt! Oh, namens anoniem ook bedankt denk ik.
In bewerking.
Edit: Gedaan. Sluit jij zelf de notes af?
Top. Ja ik sluit de notes af.
BAG-verzoek
Nieuwe Vaart Alkmaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64188&mlon=4.77131#map=19/52.64188/4.77131
Nieuwbouw buurt.
Woningen zijn bijna klaar of al bewoond.
43/39/37/31
28/26/24/18/16
8/10
21/23/17/15/11/7
1/2/3/5/6
BAG-verzoek
Nieuwe Vaart Alkmaar
http://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64188&mlon=4.77131#map=19/52.64188/4.77131Nieuwbouw buurt.
Woningen zijn bijna klaar of al bewoond.
43/39/37/31
28/26/24/18/16
8/10
21/23/17/15/11/7
1/2/3/5/6
Staan erop incl bijbehorende schuurtjes.
Graag (her)import te Bedum, Verbindingsweg:
- nieuwbouw op nrs. 38 en 32A/B/C/D
- wijziging op nr. 37
Aangepast, alleen zie ik niet wat er aan nr.37 is veranderd
alleen zie ik niet wat er aan nr.37 is veranderd
Er klopt blijkbaar iets niet in de BAG, wat betreft de nummers 35A (zuidelijk) en 37 (noordelijk).
In de BAG-viewer lijkt het noordelijke pand (37) zuidwaarts uitgebreid tot aan nr. 35A. In werkelijkheid (straatfoto) strekt het zuidelijke pand (35A) zich nu noordwaarts uit tot aan 37. Verder staat in de BAG-viewer bij het zuidelijke pand nu zowel nr 35A als nr 37.
Of worden mijn ogen nu snel slechter?
Sorry, ik zat naar het verkeerde adresnummer 37 te kijken
Staat er nu op.