Er liggen idd fietspaden op die lokatie, maar die haal ik waarschijnlijk weg. Die zijn waarschijnlijk door een mapper aan de hand van verouderde luchtfoto’s terug ingetekend.
Bagviewer.
Sommige panden staan nog op constructie, een paar zijn ingemeten andere niet ingemeten.
Ik importeer pas als ze alle ingemeten zijn, nu zijn er al panden in constructie in OSM eerdere BAG import.
en hebben al een osm ID, deze panden moeten dan 1 voor een worden bewerkt (toevoegen uit baglaag en mergen), om het ID te behouden, wegens history.
Ik ga niet eerst importeren en later nog eens herstellen.
Tijdens het bijwerken van een busroute kwam ik in en nabij het Friese dorp Heeg twee ontbrekende woningen tegen: wel adresnode, geen contouren. Volgens recente beelden en de BAG Viewer staan ze er wel nog gewoon. Dus graag (her)import. Het betreft:
Aan de Wilhelminastraat 47 in Balk is in 2015 het winkelpand van supermarkt Lidl vervangen en het terrein compleet opnieuw ingedeeld. Een mini-busstation is verdwenen en heb ik alvast weggehaald. Het oude pand en oude parkeerterrein heb ik laten staan ter referentie en mogen door de BAG-importeur worden verwijderd. Na import van het nieuwe pand kan ik dan het nieuwe parkeerterrein intekenen.