In Hengelo heeft een nieuwe mapper met de beste bedoelingen de fietssnelweg F35 geupdated. Ik heb de mapper denk ik niet kunnen overtuigen dat je een fietspad niet op slot moet zetten met foot=no als er ook nog een wandelroute overheen loopt. Verder hoort de naam van het snelfietspad F35 volgens mij op een routerelatie en niet als name=… op de highway=cycleway.
De naam staat ook al op de ref .
Bij Dordrecht loopt de route F16 over fietspaden die allemaal een eigen naam hebben. dit heb ik als voorbeeld gebruikt. (edit:overigens haal ik die relatie wellicht weer weg, maar het is een mislukt project waar je niets meer overhoort. Het fietspad is ooit officieel geopend, maar daarna stokte alles)
Ik had deze post nog niet gezien, ik heb die naam al verwijderd. Tegelijk met foot=no naar foot=yes zetten. VMarc klaagde erover dat een wandelroute niet toegankelijk was.
MrKooken, Ik ben het eens met de strekking van je verhaal op die changeset, maar wat bedoel je met "Het punt is dat je nu de officiële namen hebt verwijderd terwijl hier belangrijke route-relaties lopen die deze naam nodig hebben. "
Volgens mij werken die route-relaties gewoon op way/node-id, en maakt de naam helemaal niets uit.
Daarom schreef ik ook dat ik het probleem dan niet heb begrepen. Nu hebben deze paden helemaal geen naam terwijl altijd gezegd werd dat fietspaden in een route wel een naam zouden moeten hebben zodat de route in de praktijk ook te volgen zou zijn.