Ulice na terenie przemysłowym - Bydgoszcz Zachem

W Bydgoszczy otwarto 1 lipca teren d. zakładów Zachem. Na tym terenie istnieje wiele róznych firm. Są też drogi (wcześniej już narysowane). Ale te drogi mają też nazwy. I problem jest taki, że teraz niektóre nazwy się dublują z nazwami w mieście.

Co z tym zrobić? Czy podwójne nazwy ulic w jednym mieście nie będą powodowały jakichś większych problemów? Samo nazywanie tych ulic przyda się - te ulice są na terenie (w realu) pozaznaczane - więc pełnią rolę informacyjną.
Miasto do końca roku ma przejąć te ulice - wtedy też pewnie zacznie się odpowiednie nazywanie ulic. Teraz drogi są udostępnione do jazdy bez konieczności pobierania przepustek.

http://www.openstreetmap.org/#map=14/53.0894/18.0909&layers=N
Tutaj mapka terenu z nazwami ulic: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=125270451#post125270451

Dodac w polu name slowo “Zachem”?

To ma sens. Po włączeniu Wesołej do Warszawy te ulice mają dopisek w nawiasie “W”, jak np. ta:

Bez sensu. Jak dostane w wynikach wyszukiwania osmanda ulice z w w nawiasie to w zyciu sie nie domysle ze chodzi o Wesola. Nie mozna dodac calego slowa?

Zasada dopisywania jest z sensem :wink: , ale rzeczywiście chyba lepiej byłoby dać całe słowo w tej Wesołej.

Dobrze. Później zrobię porządek z drogami i je ponazywam “… (Zachem)”.

Ojtam, nie demonizuj - jeśli będziesz miał adres w ręku do wyszukania, np. “Zurawia (W) 5” to nie obchodzi Cię, czy to (W) pochodzi od słowa Wesoła czy od Wilanów. Poza tym, przypominam, że na niejednoznaczności dobry jest kod pocztowy, bo wspomniana Wesoła ma inny kod pocztowy niż stara część Warszawy.

EDIT: Popatrzyłem w TERYT - tam w ogole ulice w Wesołej nie są w żaden sposób rozróżnione - nie ma żadnego wyróżnika w nazwach. Szkoda, bo wprowadza to duże zamieszanie i na dobrą sprawę tylko kod pocztowy różnicuje te adresy.