Ponieważ mapuje już od kilku miesięcy czasu szereg obiektów również na podstawie wizji lokalnej powoli gubię się w tym jaki obiekt już dodałem a jaki jeszcze nie a jest tego sporo gdyż nie przepuszczam np. hydrantom, ławkom czy koszom na śmieci Ponieważ innymi słowy zrobiło się tego sporo to zabrałem się za tworzenie własnej mapy by móc ją wgrać do Garmina co by z dodawaniem POI móc iść naprzód :). Odnalazłem, że narzędzie do tego to mkgmap. Za pomocą JOSM pobrałem interesujący mnie obszar, który zajął około 88Mb w pliku .osm ~4MB po spakowaniu 7zipem http://bigvo.hopto.org/osm_rzeszow_poludnie.7z
Wydając zgodnie z README komendę “java -jar mkgmap.jar data.osm” wygenerowało niestety jedynie plik 26Kb Wgłębiając się w instrukcje dodałem cały szereg opcji "“java -jar mkgmap.jar --ipnut-file=poludnie.osm --gmapsupp --mapname=Poludnie --country-name=Polska --region-name=Rzeszow --housenumbers --route --drive-on-right --draw-priority=99 --poi-address” niestety z podobnej wielkości mapą, która jest jedynie wycinkiem rejonu jaki widoczny jest w mapie zapisanej w pliku .osm
Pytanie w związku z tym co zrobić by móc wyeksportować pełną mapę w miarę możliwości z każdym zapisanym na niej obiektem?
Użyta wersja softu to mkgmap-r3334.zip