Tworzenie własnej mapy na Garmina za pomocą mkgmap?

Ponieważ mapuje już od kilku miesięcy czasu szereg obiektów również na podstawie wizji lokalnej powoli gubię się w tym jaki obiekt już dodałem a jaki jeszcze nie a jest tego sporo gdyż nie przepuszczam np. hydrantom, ławkom czy koszom na śmieci :wink: Ponieważ innymi słowy zrobiło się tego sporo to zabrałem się za tworzenie własnej mapy by móc ją wgrać do Garmina co by z dodawaniem POI móc iść naprzód :). Odnalazłem, że narzędzie do tego to mkgmap. Za pomocą JOSM pobrałem interesujący mnie obszar, który zajął około 88Mb w pliku .osm ~4MB po spakowaniu 7zipem http://bigvo.hopto.org/osm_rzeszow_poludnie.7z

Wydając zgodnie z README komendę “java -jar mkgmap.jar data.osm” wygenerowało niestety jedynie plik 26Kb :frowning: Wgłębiając się w instrukcje dodałem cały szereg opcji "“java -jar mkgmap.jar --ipnut-file=poludnie.osm --gmapsupp --mapname=Poludnie --country-name=Polska --region-name=Rzeszow --housenumbers --route --drive-on-right --draw-priority=99 --poi-address” niestety z podobnej wielkości mapą, która jest jedynie wycinkiem rejonu jaki widoczny jest w mapie zapisanej w pliku .osm

Pytanie w związku z tym co zrobić by móc wyeksportować pełną mapę w miarę możliwości z każdym zapisanym na niej obiektem?

Użyta wersja softu to mkgmap-r3334.zip

Probowales moze wedlug instrukcji z OSMwiki?
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Mkgmap#Creating_a_map

dzięki za link. przeczytałem. Generalnie z tego co widzę to jedynym krokiem jaki pominąłem jest to, że nie użyłem splittera, który z z pliku .osm generuje mniejsze obszary. Mówiąc szczerze myślałem, że to niepotrzebne gdyż mapa zawiera jedynie tak na oko 1/20 Podkarpacia… BYłem pod wrażeniem, że to dzielenie należy wykonać jedynie przy dużo większych obszarach. Powalczę i z tym programem

Przestudiuj dokumentację tworzenia stylów dla mkgmap. Plik jest dołączony do mkgmap.

z tego co widzę to nie podałeś ścieżki ani nazwy do stylu kompilacji - stąd błąd działania. Pamiętaj też, że Garmin nie wyświetli wszystkich POI - mimo wszystko jest to urządzenie dość organiczone - typów POI w OSM jest więcej niż upchniesz w Garminie.