Окрема карта стану доріг

Чи є можливість нанести окремим шаром для невеликого міста оцінку стану проїжджої частини. Позначити відповідним коліром стан: червоний - поганий, і т.п.
Після цього потрібно опублікувати на сайті.
Дякую.

Так звісно, таке можна зробити.

Для позначення такої характеристики дороги як рівність (можливість пересування нею) використовується ключ smoothness з відповідними значеннями (Див. вікі-ОСМ). Також на можна зазначити тип покриття за допомогою теґу surface, обмеження максимальної швидкості - maxspeed та багато чого іншого (ширину проїзної частини в метрах разом із кількості смуг для руху, обмеження для руху певного типу транспортних засобів й т.д.). Всі ці теґи треба додавати до відповідного відрізку дороги, за потреби лінію дороги можна ділити на частини.

Потім, на основі цих даних можна створити власний стиль подання таких даних для їх подальшої публікації (не забувайте відповідним чином посилатись на ОСМ та його учасників). Для створення мапи можна скористатись будь-яким відомим вам інструментом - https://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_on_Paper

Або, подивіться https://uaroads.com/ua/index або http://navizor.com/- це схоже те що ви шукаєте.

Саме те, що мені потрібно: uaroads.com/ua/index та navizor.com але у межах одного районного центру.

З чого можна почати? З OpenStreetMap я ні разу не працював. Маю лише досвід публікації на своїх сайтах Гугл-карт, але я так розумію, там є суттєві обмеження при достатній активності переглядів. OpenStreet не має подібних обмежень?
Буду вдячний за підтримку!

Для того, щоб позначити якість доріг в uaroads.com/ua/index та navizor.com вам навіть не потрібен обліковий запис в ОСМ. Ознайомтесь докладніше з інструкціями цих обох сервісів. В navizor.com - достатньо проклацати на мапі відповідні ділянки доріг та вказати їх якість. В uaroads.com - треба встановити застосунок собі на телефон та проїхатись потрібними дорогами (бажано не один раз). Застосунок зчитуватиме показники вбудованого в телефон акселерометра та передаватиме дані в uaroads, які потім будуть показані на мапі.

Дякую за точну пораду. Вивчаю властивості Навізора. Мождливо є суттєві недоліки. Взагалі Навізору мені достньо.

От тільки одна проблема з цими сервісами, дані про стан доріг, які у них є - це не вільні дані. Щоб отримати ці дані вам потрібно звернутись із відповідним запитом до надавачів сервісів, або скористатись їх API. Візьміть це до уваги.

Так overpass’ом красили дороги, если мне не изменяет память

Так, можна і оверпасом вибрати потрібні дані і стилізувати їх, і навіть вбудувати до власного проєкту - https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Overpass_turbo#MapCSS_Styling

Звернувся до розробників - поки мовчать. На сайт вдалося вивести лише окремим пунктом меню - посилання на потрібне місце. Хоч так.
Як можна вбудувати до свого проекту, та про overpass - мені не зрузуміло.

Overpass turbo - це окремий сервіс, який дозволяє робити вибірки даних з бази ОСМ, використовуючи мову запитів Overpass QL, а також стилізувати отримані дані використовуючи правила MapCSS. Запити до Overpass API можна вбудовувати в сторонні сервіси та динамічно отримувати поточні (або історичні) дані і показувати їх поверх базової мапи.

UPD Див на сайті https://overpass-turbo.eu/ меню Експорт->Мапа->як інтерактивну мапу