- Допомогло. Працює!! Дякую.
wms з прозорим фоном - у мене чомусь не працюють
я цей шар (зона забудови НП) відрив тут:
http://map.davr.gov.ua:44481/#parcelSidebar
зліва в меню обираємо “Населені пункти України” та “Кадастровий поділ”
Я роблю так:
- JOSM → Фон → Налаштування фону
- Внизу справа клік по кнопці WMS
- В 4-те поле вставляю URL (без префікса wms:), наприклад:
https://otg.land.gov.ua/zp?SERVICE=WMS&VERSION=1.1.1&REQUEST=GetMap&FORMAT=image%2Fpng&TRANSPARENT=true&LAYERS=otg%3Aboundary_town&ALIAS=%D0%9Ci%D1%81%D1%82%D0%B0&ALIAS_E=Cities&TILED=true&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}&serverType=geoserver&projection=%5Bobject%20Object%5D&SRS={proj}&STYLES= - В 5-те поле вписую назву шару
хз. Вроді так і робив. Дякую за пораду…
Что-то меня это смутило.
https://www.openstreetmap.org/relation/8106598
https://www.openstreetmap.org/relation/8031038
https://www.openstreetmap.org/relation/7915026
- Вроде не было такого уговору сокращения писать в name
- Вроде была практика громады тежить седьмым уровнем, что позволяло до времени их совмещать с сельсоветами (восьмого уровня, к тому же КОАТУУ еще не отменили).
Или я что-то пропустил?