Допоможіть створити зображення із карти

Колеги, маю намір створити із карти зображення або файл іншого формату, який може бути розміщений як зображення у друкованому виданні при макетуванні (на жаль, не видавець, не розбираюсь в цих деталях). Намагався скористатися експортом, але не зміг після цього відкрити скачаний файл формату .osm, щоби принаймні зрозуміти, з чим маю справу. Банальний прінтскрін дуже неякісний. До того ж, моя головна мета - зробити назви вулиць читабельними. А вони автоматично висвічуються однаковим розміром при будь-якому наближенні карти. Можливо, принаймні, можна якимось чином налаштувати, щоби назви вулиць висвічувались більшими?

Спробуйте ось так, може це те що вам треба

При попытке скачать SVG или PDF я получаю Internal Server Error, так что этот вариант не поможет сделать читаемый текст.

Так, мені теж вибиває помилку. Але вдавалось робити знятки цією кнопкою - проблема та сама, що і з прінтскрінами - замалі назви вулиць. А в ідеалі було би добре все-таки отримати векторний формат.

В ідеалі вам треба підняти локальну БД і згенерити mapnik-ом зображення під 300dpi (ну і стиль відповідно трохи підправити - для друку можна використовувати більш дрібний шрифт). Якщо генерувати SVG, там є ряд проблем (побуквенні написи і відсутність розбиття на шари) - тому толку від нього мало.

Вам потрібен власний стиль для мапи. Для цього є різні інструменти.

Можу порадити Mapertive та Mapbox Studio, якщо є досвід роботи з GIS-системами - QGIS

У мене вийшло завантажити і SVG і PDF. Все добре читається та показується так само як і на Стандартному шарі.

@trydence якщо вам буде достатньо зображення мапи в цих форматах, дайте посилання на місце (скопіюйте рядок URL браузера) я спробую вам завантажити їх.

SAS Planet умеет генерить картинку. А большие имена улиц есть на этом слое http://beta.map1.eu/#zoom=5&lat=50.083&lon=14.41&layers=BT. Я только не знаю, на сколько оно свежее.

UPD: Карта древняя

Цікавий рендер, а є десь аналог з свіжими даними?

Потрібно кадастровий шар мапи ДГК (прозорі тайли PNG, де зелені лінії та блакитні ділянки) загнати в SAS planet для генерування тайлів. Хтось допоможе інформацією? Дякую.

VARVAR8, це треба питати на форумі розробників САСпланети, бо там щось дуже складне посилання на тайли використовується.