Деталізація Києва для проектів «Агентів змін»

В «Агентах змін» ми займаємось розробкою систем орієнтування для Києва. За посиланням наша сторінка у фейсбук — https://www.facebook.com/agentyzmin/ В деяких наших проектах повинна бути карта, зокрема на навігаційних пілонах при виході з метро.

Ми хочемо зробити карту в одному стилі для всіх проектів, щоб користувачам не довелось щоразу звикати до нового вигляду. Це досить масштабний проект, оскільки він охоплюватиме весь Київ. Крім того це карта для пішоходів, яка має певні особливості і відмінності від інших карт.

Щоб автоматизувати процес, ми вирішили взяти за основу карту ОСМ, але виявилось, що вона ще далека від ідеалу. Принаймні в центрі не всі об’єкти відповідають дійсності, а деяких взагалі немає, однак вони потрібні для пішохідної карти.

Тому ми збираємо зацікавлених людей, які готові підключитись до правок ОСМ мапи. В першу чергу потрібно деталізувати центр Києва. Покищо правити доведеться по супутниковим знімкам, але згодом зможемо вийти в поле, що перевірити все в реальності, можливо провести воркшоп на декілька днів.

За посиланням вже розбитий центр Києва з тасками для правок — http://tasks.openstreetmap.org.ua/project/23

Знімки у Bing’а саме центру Києва, не дуже вдалі нажаль :frowning:

Ось тут можна більш-менш наглядно подивитися де замаплені тротуари, підземні переходи, сходи.
https://api.mapbox.com/styles/v1/dudka/cimf8ng9400nv9qkpqhpmtza9.html?access_token=pk.eyJ1IjoiZHVka2EiLCJhIjoiQ1JNdmxJWSJ9.QYJvLILF8HpRgkewRCeebg#14.2687890677616/50.44362442354367/30.50815125110637/0

Уточню, тобто для конкретно цієї задачі потрібні тротуари, парки, сходи… чи ще й POI чи ще щось?

Якщо тротуари, то розповсюдженим методом - лінії, чи новим - полігонами?

Поки треба геометрію будинків, landuse=residential, виходи з підземних переходів і самі переходи

Привіт, я новачок в OSM, хотів би спробувати виконати одне з завдань, чи можна побачити приклад як воно має бути реалізовано?
лінк https://api.mapbox.com/styles/v1/dudka/ … 25110637/0 не відкривається

Maycrow,
привет.
Попробуй что то сделать немного и попроси людей проверить твой пакет правок.
Так шаг за шагом и не страшно (сам первый раз боялся :wink: )
Посмотреть свою историю ты можешь тут https://www.openstreetmap.org/user/Maycrow/history

http://metro.a3.kyiv.ua/

Максим, у меня есть некоторые вопросы по поводу описания задачи. Мне кажется, что в инструкции в разделе “Что картировать” не хватает подробностей. Какими тегами нужно отмечать тротуары, выходы из подземных переходов и сами переходы? Например в задачах Humanitarian OSM Team обычно пишут (http://tasks.hotosm.org/project/2257) :

Хорошо бы иметь такие инструкции для ваших задач, потому что не всегда понятно, что имеется в виду под тротуаром. Это highway=footway, или footway=sidewalk, или оба тега вместе?

К стати, может стоит заняться отрисовкой пандусов для людей с ограниченными возможностями и мам с колясками (http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Key:ramp), чтобы можно быть строить специальные маршруты?

Так уже :slight_smile:
Когда рисую лестницы, уже по умолчанию прописываю.

Закордоном використовують дронів для зйомки місцевості з відносно невеликої висоти, що дозволяє використати це замість супутникових карт. В рамках такого великого проекту, можливо, хось допоможе з дроном. (це так, думки в голос)