Можливо ви можете зробити якусь сторінку з інформацією де gps-треки і osm-дороги суттєво відхиляються один від одного, а також чи багато у вас треків в околі яких немає osm-доріг?
Це має вказувати на неточні або відсутні osm-дані. OSM-спільнота могла б підправити osm-дані відповідно до треків, тоді відповідно і треки краще прилягатимуть до osm.
Також, якщо ваші треки не є комерційною таємницею - ви можете завантажити їх в OSM(https://www.openstreetmap.org/trace/create, gpx-файл, або zip-файл з необмеженою кількістю gpx-файлів), треки допомагають вирівняти фон(аерофотознімки) для більш точного мапінгу.
Не зовсім зрозумів навіщо база кілометрових стовпчиків? Який з неї практичний сенс?
Приєнуюсь до прохання dudka (№12). Через те що мені не зрозуміло куди “зникають” треки перестав користуватись обидвами программи. Насамперед, я хотів би що мої публічні треки були доступні спільноті
На сервісі Navizor на даному етапі треки не пишуться, оцінка якості доріг здіснюється виключно в ручному режимі користувачами. Але думаю незабаром зможемо вам у цьому допомогти.
Потрібні просто набори gps координат чи окремі треки? Як бути з моментами, коли людина просто собі ходила з телефоном. Вони фільтруються чи треба відфільтрувати самим.
Дайте більше інфи. І як можна це зробити максимально автоматизовано. Бо в нас самих треків біля 100 тис.
Проблемним виглядає тільки другий крок. Можливо це можна зробити за допомогою GPSBabel, але не вдалось швидко знайти як саме. Якщо хтось знає - напишіть.
Варто пам’ятати, що в такому випадку ми отримаємо координати фотографа, а не стовпчика. Щоб були координати стовпчика - треба фотографувати його із близької відстані (яка б могла покриватися, наприклад, похибкою GPS).
Ну, насправді вже можна міняти все назад, усюди. Redaction, тобто процес, який видаляє дані з БД, і який займається DWG, не потрібен, бо тут немає якихось порушеь копірайту. Тому треба просто відкотити.