Івано-Франківськ та область

Чи не мої правки Ви маєте на увазі?
Якщо так - то пишіть у приват, обговоримо…

В JOSM’і ще чудовий інструмент Історії. Віділяєш елемент, натискаєш Ctrl+H і вся історія правок: хто, який тег і коли додав.

Роман, вже не згадаю. Мабуть вже виправив. Наразі жодних претензій до даної ділянки немає. Якщо я не помиляюсь, то раніше ділянки лісу виходили за межі існуючих, тобто були неточними і знаходились на місцях розташування полів чи інших об’єктів. Наразі, начебто, все гаразд. Оскільки ви мешканець саме цього регіону області, тому ми (спільнота) найбільше покладаємося на вашу обізнаність щодо цієї місцевості Прикарпаття. Тим не менше, я, як вихідець з Франківщини, сприятиму в насиченні всього Прикарпаття OSM даними, а саме позначенні доріг, вулиць, фізичних об’єктів, як то озера, ріки, ліси і, власне, будівель. В тім, адресація залишається за місцевими маперами саме цього регіону, як достовірне, сподіваємося, джерело.

Дійсно, там була ділянка лісу, яка займала собою велику частину поля та населений пункт. Це була явна несінітниця, тому я видалив її.
На даний момент ці два населених пункти замаплені по Mapbox. Заплановано відвідування цих населених пунктів для уточнення деталей на місці, проте коли це відбудеться - оскільки по робочому плану необхідно запамити всі населені пункти, а сам план (черга населених пунктів) постійно міняється.

Прохання до професіоналів перевірити зміщення підкладки BING відносно GPS треків в місті Бурштин, і якщо доцільно, встановити більш точно. http://www.openstreetmap.org/#map=14/49.2585/24.6275 Як на мене, то можна було б трішки змістити. Чи нехай залишається як є?

Вихідними був в Франику і це печаль. Точніше місто дуже навіть ок, але кілька разів гуляв по maps.me і ледве потрапляв на потрібні об’єкти :slight_smile: Якщо коротко, то давайте помапимо трошки цей обласний центр (багато відсутніх будинків) в рамках якогось тижневого завдання.

Те, що запам’ятав і там де був постараюсь внести.

Іноді буваю в ІФ і після того вношу поі і трохи адрес. Але не будучи на місці це трохи важко.
З іншого боку для мапінгу є непогані яндекс-панорами(на вузьких вулицях центру добре видно номери будинків) і адресна схема(місцями неточна).

Адресна схема застаріла вже трохи, але в центрі здебільшого вірна. Я б хотів присвячувати більше часу Франику, але не дуже входить. Центр ще куди не йшло, а трохи в бік - нема будинків вздовж цілих вулиць. В свій час мапив просто місця і райони, де буваю сам по роботі чи в яких приватних потребах - освітні заклди, де вчаться діти, будинок, де живуть батьки і тому подібне… Але роботи ще дуже багато

як маєте якісь питанн, чи треба зробити уточнення - кажіть - я на транспорті їжджу в робочих питаннях, та й місто знаю достатньо добре, аби давати відповіді на питання по пам"яті

Там, як на мене, потрібно, насамперед, вирівняти Bing по треках. Якщо хтось користується втулком з базою зсувів знімків, то в Франківську моє зміщення від 4 листопада не є актуальним. Бінг, здається, в кінці минулого року оновив знімок Франика, тому потрібно зробити актуальне зміщення знімку і внести в базу зсувів для спільного користування. Дивлюсь, наприклад, на перетин Дністровської - Тарнавського - Васильянок: з одного боку перехрестя будинки нанесені по контурах дахів, - з іншого по землі. Звичайно ж це не вірно. В кого добре набита рука по зміщеннях, зробіть актуальне, приєднаюсь до редагування.

Там раніше взагалі весело було - прямо по ратуші проходив кордон двох знімків з різними зміщеннями, причому один зверху, другий знизу знятий (тобто будинки по різному нахилені). Сподіваюсь, зараз краще.

Зараз наче один знімок на все місто. Я прив’язав його до треків. Намагався підкласти й більш менш до вже нанесених будівель, але це нереально, тому що й біля ратуші і в інших районах міста часто зустрічаю випадки коли будівлі нанесені по різних контурах. Особисто я перевіряв точність своїх зміщень знімків в інших містах через програму OsmPad, промалювавши будівлі після зміщення, а також тротуари, а потім з увімкненим GPS відслідковував своє переміщення відносно сторін будівель чи на тротуарах. Не знаю, наскільки цей спосіб дієвий в кварталах з висотною забудовою, але в моєму випадку все було добре. Щодо Франківська не можу перевірити. Та думаю, що похибка в кілька метрів, якщо така й буде, не буде суттєвою. Знімок, хоч і не дуже хорошої якості, все ж кращий від попереднього, який відбивав бажання що-небудь наносити в місті. Тепер, й справді, треба взятися за Франківськ, а то деякі містечка, села краще замаплені аніж обл.центр.

Я взагалі не зміщую знімок.
Подивіться як лягають треки на знімок на відкритій місцевості, а саме на мостах через Бистриці і на південних виїздах з міста. Може й не ідеально, але відхилення зовсім незначне, менше ніж похибка будь-якого побутового gps-пристрою.

Коли працюєш в кількох місцевосцях де є зміщення, то все ж стає в нагоді кнопка з готовим зміщення.

Якщо вірно пам’ятаю, об’їзна по набережній Стефаника (primary) півроку тому була в стані ремонту (можливо, перманентного). Хтось має можливість перевірити і змінити теги на дорогах, якщо це все ще вірно?

Вона вже відремонтована. Ще від зими

Домиками уже “застроено” полгорода, кое-где добавлена этажность и адресация. Время картопати? :wink:

До уваги користувача terry5 Вам було надіслано повідомлення з проханням ознайомитися з умовами адресації, які були прийняті українською спільнотою OSM. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Larry0ua/Адресація_в_Україні На майбутнє, не називайте будівлі їх номерами. Якщо адресуєте, тоді за допомогою відношення type=associatedStreet http://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Larry0ua/%D0%90%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96#.D0.AF.D0.BA_.D0.B4.D0.BE.D0.B4.D0.B0.D0.B2.D0.B0.D1.82.D0.B8_.D0.B0.D0.B4.D1.80.D0.B5.D1.81.D0.B8
Спасибі, що долучилися до спільноти OSM

Картопаті було б добре влаштувати десь в місяці липні, під час відпустки зможу долучитися.

Хотів спочатку запитати у темі “Автомобільні шляхи”, але вирішив спитати тут. Є такий перелік районних доріг місцевого значення Івано-Франківської області. Там представлені Богородчанський, Верховинський, Галицький та Городенківський райони (виглядає як початок списку по алфавіту). Мене цікавить Тлумацький, Тисменицький. Де ще можна найти таке?

Має бути ось тут: http://www.if.gov.ua/files/rozpor/2012/108.pdf