מצלמות מהירות והתרעה חזותית וקולית

בר ביצוע במובן, שהמצלמות יוזנו לאן שהוא ותופענה ותתרענה חזותית וקולית ב-OSM על מובייל?
על אנדרואיד ותוך כדי ניווט בארץ צמוד להנחייה קולית בעברית?

טרם השתכנעתי.

מצא את הדרך לנ"ל ואנחנו (אבי ואני), נספק את הקואורדינטות באופן שוטף, עדכני ובאיזה פורמט שתרצה ושאליו נתאפשר להמיר אותן.

מכיוון שאתה משתמש בתוכנה שמורידה את הנתונים מאתר עריכות המפות הזה, אז אחרי כחודש כשיוציאו מפות חדשות לאפליקצייה אתה תראה את הנוסף. כמובן שאתה יכול לעדכן לבדך עם התוכנה הזאת:
OsmandMapCreator.
על ידי הורדת הנתונים מהאתר הזה ואז לקמפל אותם.

וכדי להוסיף צריך רק סקריפט שיעבור על הקובץ מהאתר שלך אשר על כל קורדינאטה יתרגם אותה לפורמט שצריך ויוסיף את התגים הנחוצים.

“צריך” זאת מילה טובה.

את ה"צריך רק" ואת ה"צריך לעשות" אני לא לוקח את הכל עליי.

אנחנו נביא את ה"צריך רק" ומישהו מכם יבצע את ה"צריך לעשות", ואז…

ולא שאני צופה שזה יקרה… לפי איך שזה מתכשכש סביב הזנב של עצמו פה אבל,

אולי משתמשי OSM ותוצאה מכך גם OSMand בכ"ז יזכו להתרעת מצלמות מהירות בישראל על בסיס קבוע, שוטף ועדכני וש"צריך במשולב".

Veterans of the forum,

I’m planning to do a bulk import of the Avrika speed trap data. I have a few questions about it:

1. It is not possible to automatically create the “from” role of the enforcement relation from the source information. Would it be better to create the enforcement relations without the “from” role and (possibly with a “fixme” tag) or not create it at all?

2. After the import, what should be done with the existing, probably less accurate, enforcements?

Thanks!

ברכות על היוזמה.

באיזה פורמט אתה רוצה להכין את ה-bulk הזה?

I’m preparing an OSM file from the excel.
I already have a draft version.

לא הבנתי ממש על איזה פורמט…

אתה מכין קובץ אקסלי ורק על csv? או ממיר אותו לפורמט gpx ?kml?

איפה נראה קודם את פריסת המצלמות - במפה הראשית של OSM ישראל?

איך התצוגה שלהן תבוא לידי ביטוי חזותי וקולי, ותתקיים ב-OSMand?

My preference is to automate as much as possible of the upload process. Therefore, unless anyone objects, I’m planning to upload the data with incomplete relations.

In addition, I’m not planning to make any bulk changes to the existing cameras. As always, everyone is welcome to improve the map by removing non-existent cameras, remove duplications, complete the missing relations, and correct locations.