int_ua
1
Десь півгодини тому оновив карту і побачив отаке
Втім, після ще одного оновлення все стало нормально, хоча деінде залишки ще бачу.
Що сталось? Ніби у мультиполігону змін не було:
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/66398
найновіші:
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/17149416
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/16742785
int_ua
2
у IRC двічі з інтервалом у кілька годин запевнили, що все вже нормально.
int_ua
3
Може час розрізати мультиполігон на кілька менших з межами на мостах?
dudka
4
Ця помилка згадувалася минулого вівторка, тоді ж я її і виправив
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=350554#p350554
До того Верблюжа затока була криво включена в мультиполігон Дніпра
int_ua
5
оу, не шукав так далеко, бо думав, що це щось свіже
dudka
6
Зробив простенький валідатор мультиполігонів(тільки natural, landuse, waterway)
http://dl.dropboxusercontent.com/u/14107903/test/MultiPolygons.html
Оновлюється щогодини.
Показує крайні точки ліній мультиполігону, які(тобто точки) включені тільки в одну лінію.
Ось який “гарний” лісок знайшовся
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/1765616
int_ua
7
Супер
Така штука заслуговує на окрему гілку