Як замапити світлофор?

Привіт,

Якщо у нас є перехрестя і воно регулюється чотирма світлофорами (по одному на кожну частину вулиці), що ми робимо?

http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Howto_Map_A каже:

Тобто це вішається на точку самого перехрестя, так? Тому окремі світлофори не мапимо, у вищенаведеному прикладі буде не 4 світлофори, а тільки один.

Там же є посилання на сторінку http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:crossing, але описане там стосується вже кожного конкретного фізичного світлофора, що присутній на перехресті - я правильно зрозумів?

Який варіант ви використовуєте?

ОНОВЛЕНО:
поки писав, зайшов на http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:highway%3Dtraffic_signals - виглядає, що обговорення не завершене, наразі пропонується просто вішати highway=traffic_signals на точку перетину.

Тим не менше,
Який варіант ви використовуєте?

highway=traffic_signals за інтуїтивним принципом - якщо це вулиця зі світлофором, то одна точка, якщо перехрестя - то на всі точки перехрестя так, щоб при будь-якому проїзді перехрестя зустрівся один світлофор (обов"язково 1 або більше, але чим поменше). для складних перехресть сказати складно - зазвичай у місцях встановлення цих світлофорів по вулиці.

На простих перехрестях ставлю на точку перетину доріг, які регулюють світлофори. Це виглядає просто та зрозуміло: http://osm.org/go/0jflKGLm2
Але, на жаль, це не дуже добре працює у складніших випадках: http://osm.org/go/0jfmVvTjC

Чи доцільно мапити світлофори за такою схемою?

https://www.openstreetmap.org/changeset/46574818
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:traffic_signals:direction

ця схема має сенс у випадку складних перехресть, у вашому випадку краще залишити класичну схему

Дякую!