Обмеження

Такого от отримав листа після того як зробив зауваження про некоректний маппінг.

Власне, у цьому й питання.
Наскільки здогадався, мова йде про табличку 7.12 «Ожеледиця»

Пошукав по OSM-wiki. Напевне, що треба використовувати Key:access.
Тобто, вказати
vehicle=no
але з уточненням:
date_on=…
date_off=

Питання у тому, як саме позначати дати початку дії заборони date_on та коли ця заборона скасовується date_off.

Wiki каже, що слід використовувати формат YYYY-MM-DD. Але це що ж виходить - кожні півроку оновлювати ці дати? Не накладно буде?

Tagwatch по Європі: http://tagwatch.stoecker.eu/Europe/En/keystats_date_on.html. Чого тільки не пишуть…

Може дійсно вказувати місяць? May, December? Або ****-03-01?

Я бачив access:winter=no, але то усього декілька разів.

Знак “Ожеледиця” не обмежує рух. То чи модна встановити, згідно яких правил, знаків рух по тих вулицях заборонено?

Висить знак Рух заборонено

нижче табличка http://gai.org.ua/pravila-dorozhnogo-ruxu-ukrani-2010/dorozhni-znaky-dodatok-1.html#7.12

Консультувався з водіями, цікавився - чи табличка поширює обмеження на зиму взагалі чи на період ожеледиці. Однозначної відповіді не отримав, більшість перестраховуються і не їздять під такі таблички всю зиму. Хоча коли в службі ДАІ починається зима - хтозна :slight_smile:

Переважно їх встановлюють на спусках/підйомах.

Знайшов от:

Джерело

Конкретика радує. Зима триває з грудня по лютий :slight_smile:

Тема тимчасових обмежень отримала продовження.
Дивився на результати новоствореного рутингового валідатора від OSRM, довго думав чим йому не сподобався один зі звичайних residential-провулків, приєднаний до такої ж звичайної residential-вулиці. Зрозумів, коли на вулиці побачив свої ж теги:

vehicle=no
date_on=-12-01
date_off=
-03-01

Копнув OSM-wiki і от що знайшов: Conditional restrictions
Сторінка “щойно з печі”, жовтнева.
date_on/off та hour_on/off віднині застаріли.
Якщо я правильно все зрозумів, вказану вище в цій темі комбінацію знаків тепер правильно тегувати так:

vehicle:conditional=no @ (Jan-Feb; Dec)

Посилання на Conditional restrictions є і на сторінці Key:access.

Як на мене, така схема умовних обмежень досить універсальна.

Ух ти, класна схема. А то з day_on|off ніяк не виходило зробити обмеження проїзду на період державних свят. А так можна поставити motor_vehicle:conditional=no @ (Sa,Su,PH)