Пам'ятки архітектури державного значення

Соромно, але доки не мапив, не звертав уваги як багато в місті історичних будівель. Не просто старих, а справжніх, із табличками “Пам’ятка архітектури державного значення”, з охоронним номером, історичною назвою. Думаю, це обов’язково повинно знайти відображення в OSM. Щоб гості краще орієнтувались куди піти і корінні жителі краще знали своє місто.
Тегувати напевне можна
historic=building
Теґ historic значення building хоч і не передбачає, але в європейській частині OSM такі елементи численні: http://tagwatch.stoecker.eu/Europe/En/tagstats_historic_building.html
З цієї ж сторінки можна запозичити інші теґи:
start_date - рік завершення будівництва
architect - ім’я архітектора (якщо це були різні особи, які в різні часи добудовували/реконструювали будівлю - через крапку з комою, “;”)
old_name - історично відома назва, напр. Будинок віце-губернатора
description - за задумкою цей теґ може бути видимий не лише мапперам, а й звичайним глядачам карти, тому сюди можна вписати Пам’ятка архітектури державного значення
wikipedia - багато історичних місць мають свої сторінки у вікіпедії, напр. uk:Будинок Полтавського цивільного губернатора

Поки що в роздумах - куди писати охоронний номер? Можна в ref, але цей теґ широко використовується для інших цілей. Можна дописувати до description, але так буде складнішим імовірний пошук.
Хто як мапить?

я, ще не дійшов до того, щоб мапити пам’ятки архітектури, чи таке інше. Коли у нас покриття мапами з адресацією значно покращиться, звісно можна переходити і до мікромапінгу. Але, взагалі то, ідея слушна. Підтримую.

ref сам по собі нічого не значить, лише в поєднанні з іншими; дарма, що він широковживаний: він позначає порядковий номер в будь-якому реєстрі.