Хто живе там або їздив - по Личаківській як їхати в центр перед церквою (поворот на вулицю Михайла Козика) стоять загороджувальні стовпчики, проїзду для машин нема. Я вже що тільки не пробував, маршрут далі будується невірно. І вже пройшло мабуть декілька тижнів, тобто маршрути мали би вже перерахуватися. Допоможіть правильно поставити перешкоду. Дякую.
Ще питання. Недавно їздив в Сокаль. Навігатор проклав маршрут через село Бендюга. Там дорога просто капец. Чи можна в JOSM позначити незадовільний стан покриття. Наприклад грунтове покриття , в дійсності там асфальт , але це дорогою трудно назвати. Коротше , чи можна задавати оцінку доріг , наприклад : відмінно , добре , не задовільно?
Добрий день. Чесно кажучи , як на мене , то тег smoothness не підходить для такого позначення дороги. Цей тег дуже конкретний і на мою думку показує , фізичну проходимість дороги. Тобто якщо по дорозі може проїхати трактор , то тоді тільки трактор і нічого більше… Яж мав на увазі інше, що проїхати по дорозі можна але без зменшення швидкості не вийде . Не думаю що власники "паркетників " чи 4х4 за хочуть псувати ходову якщо є обїзд 5-10 км по кращій дорозі.
Як щодо тегу http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Key:maxspeed:practical
Або тег http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Proposed_features/Surface_Quality цей тег мені більш зрозумілий. Наприклад я б позначив дорогу Львів - Жовква surface:grade3 ; Жовква - Червоноград surface:grade2 ; а ділянку про яку я писав Червоноград - Бендуга-Сокаль surface:grade1…
Якщо навігатори не розуміють тегу surface:grade. то можна позначити ділянку Червоноград - Бендуга-Сокаль maxspeed:practical=40 тоді я так розумію що навігатор буде обраховувати інший маршрут як більш швидкий?.
Судячи з цього ресурсу https://osm.wno-edv-service.de/boundaries/ межі Львова якісь аж за надто великі і включають в себе Рудне та Брюховичі. Чи б не міг хтось подивитися чому так?
Привіт всім.
Завтра буде презентація, але доступно вже сьогодні. ЛКП Міський центр ІТ нарешті викотило оновлений ГІС портал. Оскільки портал міський та публічний, вся інформація там позначається як відкрита.
Найцінніше для нас, це адресний реєстр, Обєкти соціальної інфраструктури та паспорти будинків. https://map.city-adm.lviv.ua
Что-то они своими координатами домов в нарисованные дома не всегда попадают (обведено зеленым).
Или это координаты участка, а не дома?
А чья у них подложка? Что-то вообще никаких копирайтов не нарисовано.
Він явно автоматом додає з якогось ресурса ці шляхи. Одеси він теж зачепив. Може джерелом є Гугл, тому що у ньому ті проїзди є у подібній формі, а може це і з Бінга. Учасник не перевіряє координати, іноді шляхи його проходять навіть по будинкам. На мій погляд не слід йому робити таке, краще додавати вручну.