andygol
April 19, 2018, 8:05am
1501
mike140:
То есть круг должен быть цельным, если я правильно понял фразу (машинный перевод): **Чтобы указать круговую развязку - нарисуйте замкнутую линию в направлении потока движения, которая соответствует спутниковым снимкам, как и при трассировке дороги. Пометьте строку с помощью метки соединения = кругового движения и соответствующего тэга highway = *** .
А на второй вопрос кто-нибудь может ответить или все считают что “Тут нема що обговорювати”?
Перепрошую, що вів вас в оману, але ви не дочитали далі, там де мова йде про junction=circular , який також є перехрестям з круговим рухом.
Про що вже wowik та dudka сказали.
Ну, і малюнок в розділі Roundabout , там де виділено відрізок круга, мав би наштовхнути вас на подальше вивчення матеріалу.
mike140
April 19, 2018, 7:32pm
1502
Спасибо за развернутые ответы и ссылку! На той странице есть важный нюанс что входящая в кольцо и выходящая дороги не должны соединяться в одной точке - что довольно часто встречается на наших картах.
https://www.openstreetmap.org/node/3449590898
В JOSM видно як зупинку, але чому на карті не відображається? Потрібно вказати поряд точку зупинки?
VARVAR8
(VARVAR8)
May 3, 2018, 6:15pm
1504
Як правильно позначити трансформаторні підстанції?
VARVAR8
(VARVAR8)
May 5, 2018, 12:34pm
1507
Є два варіанти:
позначати як трансформатор http://overpass-turbo.eu/s/yxL (при наведенні на кола з’явиться список теґів)
Мапніком не відображається
позначати як підстанцію http://overpass-turbo.eu/s/yxI , що також не є помилкою, imho.
Мапнік відображає назву ПС темно-червоними літерами на 19-20 зумах
Досить хорошим рендерами для енергетики є:
від OSM - https://openinframap.org/#14/49.5479/25.5911/Power
Німецький - http://www.flosm.de/en/poimap.html?lat=48.8217565&lon=25.7588169&r=26271.907&st=1&sw=cabledistributioncabinet,generator,powercoal,powergeothermal,powerhydro,powernuclear,poweroil,powerpole,powersolar,powerstation,powersubstation,powertidal,powertower,powerwaste,powerwind,transformer
Російський - http://frexosm.ru/power/#7.37/50.041/29.736 (в Росії працює ще і як валідатор даних).
Колись був ще український рендер http://nadoloni.com/power.html , але на сьогодні схоже, що проект помер.
Я думав спочатку позначити як підстанцю, але потім почитав вікі та й запутався)
Як позначати теги з фото?
VARVAR8
(VARVAR8)
May 5, 2018, 4:37pm
1509
1. Як підстанція.
frequency=50
location=outdoor
name=КТП-137
operator=ПрАТ «Київобленерго»
phone=??? (погано видно на фото)
power=substation
ref=137
substation=minor_distribution
transformer=yes
voltage=10000;400
2. Як трансформатор
frequency=50
location=outdoor
name=КТП-137
operator=ПрАТ «Київобленерго»
phone=???
power=transformer
ref=137
transformer=distribution
voltage=10000;400
Дякую)
Якщо highway проходить через landuse - це не буде помилкою? Потрібно розділити landuse на дві частини, щоб між ними проходив highway?
VARVAR8
(VARVAR8)
May 6, 2018, 7:07am
1511
не потрібно ділити… Напр., якщо стежка чи польова дорога. А коли якась магістраль - бажано розділити (або дорога з узбіччями). Це вже залежить скільки часу ти готовий присвятити цій справі. Зверни увагу на помилки що видає JOSM. Послідовно їх виправ. І все буде ОК.
Це можна вилучити без зайвих вагань!
VARVAR8
(VARVAR8)
May 23, 2018, 10:22am
1514
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:landuse%3Dgreenfield (Status: in use)
Землі заплановані під будівництво. (https://www.openstreetmap.org/way/487836112 адмін чомусь видалив). Видно щось не так? Поясни чому, Андрій. Тому що не рендериться?
Хоча за логікою там не можуть бути ділянки під будівництво, бо там городи.
Саме тому й вилучив.
Землі заплановані під будівництво мають на увазі проведення якихось мінімальних робіт по переплануваню території. А там чиїсь городи.
Ars-UA
(Ars-UA)
May 29, 2018, 5:13am
1516
Подскажите, пожалуйста, как отметить просто достопримечательность? Например, старую водонапорную башню, большие солнечные часы из камней на лужайке, скульптуры Посейдона и дельфинов в парке и прочее. Ну не памятниками же. Ну часы можно amenity=clock, и то что-то не то, так как это больше для красоты, а не для дела. А остальное?
VARVAR8
(VARVAR8)
May 29, 2018, 7:56am
1518
Львів. вул. Рядова 10-38. Є заготовлений файл з точками адрес будинків (поля addr:housenumber, addr:street, addr:postcode), встановлений втулок для об’єднання точок адрес з будівлями.
Питання до профі: “Як найменш геморойно залити адреси розділивши існуючу будівлю на 15 будинків?” Будівлі заношу в зв’язки (між будинками лінії не дублюються).
Думаю що повинен бути якийсь втулок для цього…
мапа адрес міськради:
https://map.city-adm.lviv.ua/ua/map/address#map=19//49.80465061947325//24.047269821166996&&layer=9635585433681688-1,100//8950274395397807-1,100
осм:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/49.80468/24.04734
Наперед вдячний за відповідь
P.S. Даний будинок я вже проадресував. Запитав, щоб знати надалі як діяти в подібному випадку.
Ars-UA:
большие солнечные часы
https://www.openstreetmap.org/node/2625734929
amenity=clock
display=sundial
support=ground
visibility=area