Наскільки правильним з точки зору Conditional_restrictionsForum цей ченджсет (напрямок погляду Пд-Зх)?
Про SHIFT+C я знаю, я хотел, чтоб совсем для ленивых, как в Яндексе ) Ну да ладно, нет так нет.
Вопрос по заметкам. Обратил внимание, что стали появляться в большом количестве не информативные заметки на карте с рекламой/мнением о кафе. Также местами залеплено заметками типа
The place has gone or never existed. This is an auto-generated note from MAPS.ME application: a user reports a POI that is visible on a map (which can be outdated), but cannot be found on the ground. (OSM data version: 2016-10-10T15:13:03Z) mapsme
Такие заметки часто стоят на здании без особых тегов, и здание физически присутствует.
Заметки не обрабатываются автором и остаются открытыми месяцами. Предлагаю закрывать такие заметки, чтобы не перегружать карту и видеть действительно информативные сообщения.
Предлагаю закрывать такие заметки, чтобы не перегружать карту и видеть действительно информативные сообщения.
Напишите автору заметки, что он имел ввиду. Если в течении суток не ответил - смело закрывайте.
Как обрисовать холм/гору созданную человеком? При строительстве, свозят чернозём в одно место и получается приличная гора.
Є такий тег man_made=embankment. Для позначення, наприклад, круглого насипу - креслю коло, розриваючи його у двох точках. І змінюючи напрям лінії показую бік відвалу
Давав поради новачку в OSM який мапить північ Житомирської області, але от це запитання самого увігнало в ступор.
Від точки А перехрестя до верху дорога одночасово є 2 вулицями ліва обочина Кантемирівська Чоповичі права обочина - Миру НОвобратське
Від перехрестя точка А до нижнього перехрестя вулиця Кантемирівська ліва та права обочина
http://www.openstreetmap.org/#map=15/50.8437/28.9657
Одна й та ж вулиця має дві назви бо має дві сторони в різних НП які називають одну й ту ж вулицю різними назвами.
Як то мапити?
Продублировать улицу двумя линиями с разными названиями и релейшенами?
Продублировать улицу двумя линиями с разными названиями и релейшенами?
Ні, нічого дублювати не треба
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Forward_%26_backward,left%26_right
name:left=* та name:right-* - для відповідних назв ліворуч та праворуч від лінії
Дякую.
Але mapnik`овський рендер такого тегування не розуміє.
Може додатково в name записати name=left_name/right_name ?
Стандартний рендер багато чого ще не показує.
Алеж ми “не мапимо під рендер”, вірно ?
Але mapnik`овський рендер такого тегування не розуміє.
Може додатково в name записати name=left_name/right_name ?
В вікі саме так і рекомендується. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Names#Left_and_right_names
Альтернативно…
Якщо з двох назв можна вибрати основну то я б зробив
name=основна вулиця
alt_name=другорядна вулиця
Алеж ми “не мапимо під рендер”, вірно ?
Aye, Aye captain!©
В вікі саме так і рекомендується. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Names#Left_and_right_names
По такому шаблону і зробив. Дякую.
В ОСМ щодениках про те як розставляти класи доріг - Connectivity of a routing graph
Переклад українською - https://gist.github.com/214c2a819aae258288500d7103d3c3f5
Чи була дискусія яке адмін левел у об єднаних громадах 7 чи 8 — бо є громади що є таким же полігоном як і район - Народицький район = громада.
Бо KKS за 8 а Dudka за 7. Кожна їх думка має право на життя.
8 - для сільрад і міськрад, а громади - більш крупна адмінодиниця, не треба ліпити все на один рівень
Так там де є громади - сільрад вже немає.
Я так розумію що схема підпорядкування зараз така:
Область→Район→Сільрада→населений пункт
А зробили так:
Область→Район→громада→населений пункт
Так, якось воно неоднозначно.
Ніби й справді сільради заміняються громадами, але ось наприклад у Вінницькій області така ієрархія:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/z7503/A008?rdat1=25.01.2017&rf7571=1800
Іллінецька міська територіальна громада
Василівська сільська рада
с Василівка
с Кабатня
м Іллінці
с Борисівка
с Неменка
Жаданівська сільська рада
с Жадани
с Сорока
Жорницька сільська рада
с Жорнище
с В’язовиця
с Шевченкове
Красненьківська сільська рада
с Красненьке
с Лиса Гора
Павлівська сільська рада
с Павлівка
с Слобідка
Хрінівська сільська рада
с Хрінівка
с Пархомівка
с-ще Червоне
Якубівська сільська рада
с Якубівка
с Лугова
с Уланівка
А у Хмельницькій явно написано, що сільради зникли
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/z7503/A005?rdat1=25.01.2017&rf7571=48227