У вас на Полтавщині багато полів, великі простори, площі - відповідно межі майже прямими лініями позначені. У нас же, на Прикарпатті все значно складніше, і на жаль, в тим місцях же вже мапив - багато розбіжностей.
Але наразі тільки одну сільраду позначив. Часу бракує.
До речі, в мене чомусь браузер не підтримує WebGL “Unfortunately, your browser does not allow WebGL. You will not be able to enjoy our map 3D features.” Раніше, все було впорядку. Не підкажете в чому справа? Після переустановки вінди мабуть щось не встановив…чи проблема з драйвером…
На мою думку, ні.
allotments - це дачний кооператив. Сукупність ділянок під дачі, городи, садочки. Так звані у народі “шість соток”, де влітку люди приїжджають з міста та у спиною догори порпаються з картоплею.
А у вашому випадку там звичайне село, де люди живуть постійно. Тому позначайте ці ділянки разом з будиночками, сарайчиками та городами як landuse=residential, residential=rural.
А ось це, саме такі городи, які можна позначати як allotments. Вони знаходяться відокремлено від житла і є тими наділами/дачами, якими наділяють людей для вирощування городини та т.і. («дача» - те, що дають)
Ребят, подскажите с 3D обозначениями. Т.е с этажностью. Вот пример (эксперементировал).
Если возможность тегами обозначить не только этаж, а ещё и границы последующих этажей и что бы эта конструкция смотрелась как целое здание, а не как у меня получилось в примере
Объясните по адресации - НЯП, основной метод адресации на територии Украины это associatedStreet. Но является ли использование addr:street ошибкой, и надо ли его удалять после включения дома в отношение?
Як замапити територію бази відпочинку, на якій присутні будинки, басейни тощо? Я зараз роблю їх кемпінґами, тому що це найбільше підходить для того, як шукатимуть люди.
UPD: Я, здається, знайшов leisure=resort. Але він не рендериться.