Можна подати запит на доступ до публічної інформації до державної установи, у якої такий план є. Наскільки я розумію, його навіть зобов’язані вислати по імейлу, якщо він у них існує в електронному вигляді. Якщо не знаєте, як це робиться, можете скористатися, наприклад, сайтом „Доступ до Правди“ https://dostup.pravda.com.ua/.
З цього сайту, наприклад, хтось запитав генплан Харкова https://dostup.pravda.com.ua/request/ghienlan. У відповідь сказали, що він займає 1070 сторінок, тож, щоб отримати фізичну копію, треба сплатити 1300 грн. за ксерокопіювання
Ааа!! Здається, я випадково зламав великий зв’язок (працював з островами). Треба терміново виправити! Але бажано не відкочувати правки, бо я багато зробив поки не помітив.
Зв’язок Дніпродзержинське водосховище https://www.openstreetmap.org/relation/287177#map=10/48.9604/33.6250
Спочатку я не побачив, бо рендер все показує правильно, та й JOSM при надсиланні змін помилок не знаходив. А ось тепер бачу таке в центрі міста
edward17 Спасибо за конструктив. Уже обновилась (за кеш браузера я вкусе конечно же).
ЗЫ: Это, что им в той теме можно заказать прорисовку area:hghway=service?
В мене з’явилась векторна DWG мапа цілого міста, з будинками, парками, кварталами тощо. Все категоризовано по шарах. Судячи з відсутності декількох нових будівель, вона десь десятирічної давнини - для такого міста досить актуальна версія. Як мені її краще використати?
Там есть у моста место проезда. Это скорее всего сделано для строительной техники (мосту год от силы). Добавлю. Не указал. И возможно на мосту две полосы, но если их там две, тогда съезд с моста в сторону посёлка от трассы, создаёт опасный участок. ПО-этому сделал одну полосу до выяснения.
Нажаль, помилка не зникла - заливка синім в мене так і проходить через центр міста. Я тоді не перевірив, на жаль, тому не повідомив одразу. Прошу допомоги.
Щойно перевірив, подібна картина в JOSM спостерігається, якщо не завантажити повністю мультиполігон водосховища; після цього територія міста виглядає нормально.
Наскільки я пам’ятаю, так було завжди — JOSM намагається відобразити мультиполігон, виходячи з наявної (завантаженої) інформації. Тому за наявності в околицях певної кількості неповністю завантажених мультиполігонів, картинка може виглядати дещо своєрідно…