Ликбез. Как правильно мапить

там достатньо буде лиш «opening_hours=Th 06:00-16:00». Валідатор JOSM пише що off - зайвий теґ. А ще краще -
скористатися розробкою для «opening_hours» - http://projets.pavie.info/yohours/

Чи є окремий тег для магазину з продажу сухофруктів?

нема такого. Є ж список - https://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Key:shop

так високопарно!

ще не чув таке. Дитсадок є дитсадок

Такого взагалі не треба позначати.
З пятниці по середу ринок не зачинений, а взагалі відсутній. Те що відсутнє не треба позначати.

Хлопці вітаю, є питання, чи треба замальовувати територією поселення весь населений пункт, чи лише якісь райончики, бо в одних місцях на карті бачу повністю замальовані, а в інших лише якісь райони? Коли на шарах більшого масштабу появляться ці обєкти, бо зараз на 1 км видно, а на 2 км вже не видно, правки зробив десь тиждень тому.

Я так розумію мова йде про landuse=residential ?
потрібно замальовувати лише ті райони які є реально житловими. Але дехто, кому ліньки створювати ще один полігон - кидає цей тег в рілейшин кордону населеного пункту. Мовляв на території всього села - лише одні суцільні житлові райони (що буває дуже рідко).

Так мова про це. Та як рідко. Територію більшості сіл і складає житлова забудова + церква, школа і сільська рада, які переважно знаходяться в центрі села.

Мова про те що наприклад у львівській області є дрогобицька агломерація. Так у ній Дрогобич, Стебник Трускавець обмальовані резидентшалом а Борислав ні, і це виглядає трохи не гарно.

Моё мнение, белых пятен по возможности вообще быть не должно. Пример - Мариуполь. https://www.openstreetmap.org/#map=12/47.1300/37.5900

Хм, тоді буду під час редагування брати приклад з Маріуполя, спасибі. А що скажете про час за який внесені зміни буде видно на карті при усіх масштабах?

На стандартном слое и мелких масштабах (13-19) изменения появляются довольно быстро - минуты, десятки минут. Чтобы быстрей их увидеть, можно понажимать CTRL+F5 в браузере. Более крупные масштабы прорисовываются реже, дни, может неделя-две. Береговые линии тоже прорисовываются не сразу.

Борислав має гірський рельєф і дуже мало GPS-треків (окрім транзитної дороги). Відповідно облальовка таких не дуже важливих деталей, як зона забудови і не проводилась. Якщо ви місцевий і ця ситуація муляє очі, в першу чергу треба зайнятись треками, аби потім не перетягувати вже нанесені деталі. А вже з подальшою деталізацією я можу допомогти. Ну і орієнтуватись всеж краще на Дрогобич, а не на Маріуполь, адже Борислав так само має риси сільської забудови (переважають приватні малоповерхі будинками оточені городами), а отже межу кварталів і окремих хуторів можна провести по парканах.

Таке питання: як правильно позначити частину села яка має неофіційну назву і відома всім в селі.

place=neighbourhood

place=neighbourhood обов’язково повинен мати теґ name. Бо OSM Inspector в Україні видає дуже багато помилок типу “place=neighbourhood without name”

Так і запитували ж про частину села що має власну назву

Подскажите, пожалуйста, можно ли отметить автобусную остановку, что она только для высадки пассажиров? Если можно, то как?
И, заодно, как объединить два маршрута “туда” и “обратно” в один общий?

мають назву route_master. Інформація тут: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/Public_Transport#Route_master

If a stop is only for exiting or entering the vehicle (common for nightly services) the roles stop and platform should be replaced with stop_exit_only or stop_entry_only and platform_exit_only or platform_entry_only.

Выношу на суд сообщества свою дискуссию с olehz: https://www.openstreetmap.org/changeset/58150186#map=19/49.34964/23.50472 .
И прошу ответить на такие вопросы:

  1. Как следует отображать круговое движение: в виде одной замкнутой линии с тегом junction=roundabout, либо можно/нужно разделять круг на сектора с тем же тегом на каждом секторе, и тогда - для чего это нужно?
  2. Остается ли в силе правило, согласно которому если полосы дороги не имеют физического разделителя, они рисуются одной линией (в том числе вблизи кругового движения)?