Тут очень интересно девки пляшут.
В теории, как это описано в нашем разделе вики, 5.1 - это highway=motorway, а 5.3 - motorroad=yes
На практике, единственная (вроде бы?) 5.3 (М-29) в Украине отмечена как highway=motorway, что с одной стороны, не соответсвует договоренностям, но с другой стороны, позволяет отличить ее от другой паралельной highway=trunk (М-18), которая обычная дорога через НП с одноуровенвыми пересечениями, неразделенной проезжей частью и общим доступом.
Хм, почему же М-29 в реальности не обозначена знаком 5.1?
Тут есть 2 варианта:
Понижаем М-29 до trunk, с добавлением motorroad=yes. Отличаем по зелёным шильдикам “М-29”.
Меняем в вики требования для highway=motorway: вместо неявного “наличие знака 5.1” ставим явные требования, которые должна выполнять дорога, чтобы получить знак 5.1.
Хорошая блок-схема.
Касательно дворовых проездов: правило про living_street=yes общепринятое? До этого использовал driveway, т.к. считал, что для living_street=yes тоже нужен соответствующий знак “пешеходная зона” (но при этом дорога - сервисный проезд, а не именованная улица, как у highway=living_street).
Читал в российской ветке, что дворовой проезд - это пешеходная зона, даже если нет знака. У нас, вроде также: http://pdd.ua/33/5.31/ http://pdd.ua/26/ - 26.1 и 26.2.
Зтикнувся з проблемкою при теганні обласних доріг Житомирщини, те що частина дороги може співпадати з іншою - то й так ясно. А якщо вона на 100% співпадає з іншою? Що тоді робити? Чи це хтось з чиновників десь напартачив?
Приклад: O-061824 Біла Криниця - Радомишль (29,1км) повністю співпадає з T-10-05 плюс Т-06-08, альтернативної дороги там бути не може, тому-що є річка Тетерів і найближчий міст в Жт.області саме в Радомишлі. Чи поряд он O-061825 /Біла Криниця - Радомишль/ - Білка (4.0км) повністю є частиною Т-10-15.
Це житомирські дорожники включили “свої” ділянки в “київську” номерацію? чи хтось щось наплутав? Як позначати? поверх через ;O-061824 ?
Скоріш за все T-10-05 і Т-10-15 закінчуються на кордоні Київської та Житомирської областей.
Довжина Т-10-15 60.3км, а в OSM аж 88.2км. Зайві 27.9км це і є O-061824.
Виходить що так, але в назві написано Т-10-05 “Іванків - Радомишль” а по факту виходить що /на Радомишль/.
А тепер з сторони користувача, як не крути - а дорога з’єднує не села, яка вона по документам мало кого цікавить і виходить що їдучи по Київській області по Т-10-05 маєм нормальну дорогу, яка після кордону перетворюється в О- і яку ніхто ніколи не лататиме… щось тут всетаки дивне.
По логіці Т-10-05 має йти до самого Радомишля, або до еквівалентної дороги. Он навіть військова картографія так вважає тиць 1км і тиць 2км
Напишіть в кабмін прохання надати дорозі O-061824 статус територіальної Ось на кордоні Хмельницької і Тернопільської областей видно як закінчується Т-23-11 і починається Т-20-05, при цьому довжина Т-20-05 всього 200м.
Я таки не відстану… от є дорога Олевськ - станція Сновидовичі http://ra.osmsurround.org/analyzeMap?relationId=5341775 , по переліку 12,3 км. Я ж прозначив аж по кордон з Рівненською областю щоб злінкувати з O-181610 і вийшло майже 14км. Якщо позначити конкретно по початок поселення (мінус 1,4км) то десь так і буде 12,6+/- км.
Чи позначати як “по правді”, не дивлячись на такі розбіжності.
PS В мене таке враження що цей перелік по Житомирській області складала далеко не твереза людина