Er is een bekend revalidatiecentrum in Zwolle, de Vogellanden, Hyacinthstraat 66a.
Hij werd niet gerenderd op de kaart op de website, dus ik dacht ik kijk wat er beter kan. Maar hij wordt nog niet gerenderd.
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:healthcare=rehabilitation
Het punt heeft een healthcare=rehabilitation binnen een building=yes, zoals de wiki het aangeeft.
Mogelijk komt het door 2 of 3 gebouwen die door elkaar heen lopen? Moet ik dat dan maar domweg samenvoegen?
Ik had het zelfde probleem bij fysiotherapie. Ik voeg dan aan een punt healthcare=physiotherapist toe en dat renderd hij ook niet, niet eens een naam. Ik zou het niet anders gaan taggen zodat het wel gerenderd wordt op OSM als dit de correcte manier van taggen is. Het is aan de kaartdienst om te bepalen wat wordt gerenderd. Qwant maps bijvoorbeeld renderd de healthcare wel prima.
Op de standaard kaart render hij nu goed. De Validator keurt hem goed. En andere software kan het alsnog weergeven zoals ze zelf kiezen.
Iemand mag me nu afschieten als ik het helemaal verkeerd doe, maar ik ben er wel tevreden over.