Tag tree_shrine odnosi się do obrazów na drzewie .Przy najechaniu kursorem na nawigacji garmin na mapie pokazuje to jako atrakcja turystyczna.Czy to prawidłowo?.
Mapy na Garmina konwertuje się przy pomocy programu mkgmap. Konfiguracja jest dość dowolna - przy pomocy pliku ze stylem konwersji oraz .TYP .
http://www.mkgmap.org.uk/doc/index.html
Musiałbyś zgłosić to osobie konwertującej oraz ewentualnie sprawdzić na innych odbiornikach - różne modele Garminów mogą inaczej interpretować tę samą mapę.
Disclaimer: przekazuję to, czego do tej pory się dowiedziałem, nie miałem nigdy Garmina w ręku
Nie o to mi chodziło,chodzi o najechanie kursorem na punkt,no właśnie nie miałeś
Garmina to nie będziesz wiedział o co chodzi.I nic nie konwertuje bo ściągam mapy z tąd http://garmin.opentopomap.org/#download
Myślę, że może być winna ta linijka.
https://github.com/der-stefan/OpenTopoMap/blob/master/garmin/style/opentopomap/points#L299
Możesz zgłosić autorom OpenTopoMap sugestię poprawy.
Zobaczymy jak to będzie po zmianie tagu na wayside_shrine https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:historic%3Dtree_shrine.