Śląskie spotkanie OSM - 19 grudnia?

Cześć, dzięki uprzejmości Biblioteki Śląskiej w Katowicach działa zalążek śląskiego hackerspace’a spotykający się co czwartek. Proponuję w najbliższy czwartek (19 grudnia) spotkanie mapowiczów z regionu GOPu.

Nie zakładam żadnych planów, można wpaść i poznać ludzi z okolicy. Będzie też pomoc w zakresie edytowania w JOSM. Jeśli wpadnie więcej ludzi można pomyśleć nad regularnymi spotkaniami. Jeśli ktoś chciałby coś zaprezentować - nie ma problemu :). Mamy prąd i internet :). Wiem, że to termin przedświąteczny, więc ew. dajcie znać w tym wątku jaki przyszłoroczny termin by wam odpowiadał.

Miejsce: MBP Filia 1, Katowice, ul. Ligonia 7, sala 112.
Czas: 19 grudnia, godziny 16.00-20.00

http://silesia.hackerspace.pl/

Hej

Paweł, nie obiecuję, ale będę chciał się pojawić (chyba że bb to nie gop i nie jesteśmy welcome :)) w razie jakbym jechał 4 miejsca w samochodzie z Bielska

Ja, mimo szczerych chęci, niestety nie dotrę. Będę w Katowicach, w czwartkowy wieczór, ale niestety mam służbę, więc spotkać mnie będzie można na pociągu do Zwardonia. Ale również mogę służyć pomocą wszystkim zainteresowanym.

szkoda, Yarl, że cię nie było. Właśnie o taką pomoc, jako początkującemu, mi chodzi.

Przy okazji zapytanie, jak trafić do OSM-owiczów powiatu mikołowskiego. Może uda się nawiązać z kimś kontakt poprzez to forum i wtedy wspólnymi siłami byłoby dużo łatwiej iść do przodu. Na razie jestem na etapie nanoszenia budynków wraz przydzielaniem adresów, wraz z drobnymi poprawkami wokół mojego miejsca zamieszkania.

Henryk rozmawialiśmy z Yarl-em wczoraj na IRC-u na temat spotkania (też miałem się pojawić) i doszedł do wniosku, że raczej nikogo nie będzie bo dużo osób deklarowało, że pomysł to fajny i zacny, ale termin kiepski - przed świętami nikt nie ma czasu. Dlatego ja również (zajęty przygotowaniami świątecznymi) zrezygnowałem z wyjazdu - tym bardziej, że w moim przypadku to 70km.

Nie mniej jeśli potrzebujesz pomocy to służę… telefon bez limitu i narzędzia pozwalające na pokazanie Ci wszystkiego na Twoim czy moim komputerze zdalnie na początek powinny wystarczyć.

Uważajcie z tym odwoływaniem, nie każdy się odzywa a ma ochote się pojawić :x

Zrobiłam sobie za długą przerwę od forum od OSM ogolnie, no i dopiero dzisiaj widzę, że było planowane spotkanie, ostatecznie odwołaliscie?

Tak, tamto spotkanie jakoś upadło… w większości z powodu terminu (przedświątecznego), ale z tego co wiem Yarl planuje kolejne jakoś zaraz po połowie stycznia. Obserwuj forum albo podeślij mi na priwie jakiś kontakt to dam znać (<- to nie tylko do Karolajn, a ogólnie - jak ktoś się boi przegapić to priv). Jak będę na miejscu to postaram się pojawić, nie mniej wątek na pewno będę obserwował

No to myk: http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=387997