Renderowanie - prośba o pomoc

Wiesz, słyszałem o takim projekcie, nazywał się Open Street Maps czy jakoś tak. Fajne mapy robią, tylko niestety każdy może ściągnąć i podejrzeć dane :laughing:

:slight_smile:
Z jakiegoś powodu nie działa mi mapbox gl na Windows Phone.Nie tylko Twoja mapka eBin.

Kolejny minus - Mapbox GL używa WebGL a niektóre przeglądarki czy grafiki mogą tego nie obsługiwać.
Powinien się u mnie teraz pokazywać komunikat o jego braku.

Jakoś mi się udało wyrenderować i faktycznie szybciej niż rastry. Mam już plik mbtiles teraz muszę tylko ogarnąć jak to odpalić. EBin masz coś przeciwko abym się trochę powzorował na Twoim przykładzie? Fajnie zrobiłeś te dymki jak się klika na stacje. Fajnie jakby jeszcze było info po kliknięciu na linię energetyczną :slight_smile:

Po kliknięciu w linię też się pojawia ale za drugim razem - musi być zaznaczona.
Bierz co chcesz a jak coś potrzebujesz to mów.
U mnie numer warstwy to z-index a jak cyfra jedności jest większa od zera to można warstwę klikać.

Dziękuję. Powoli się za to zabiorę i spróbuję zrobić mapę rowerową na tej podstawie. Potrwa to jednak trochę bo jak już pisałem jadę naprawiać nasze polskie szlaki w terenie.Jakby ktoś miał chęć to zapraszam na mój fan page na facebooku Pomorskie Szlaki Turystyczne. Są tam też zdjęcia znaków, które robię. :slight_smile: