prośba o wsparcie - powiat gorzowski

Ośmielony akcjami w Wieluniu i Czechowicach-Dziedzicach mam do Was podobną prośbę…

Otóż około rok temu otrzymaliśmy dane z powiatu gorzowskiego z obrysami budynków i numerami adresowymi w formie plików .dxf.
Balrog postarał się to przekształcić w miarę użyteczne dane (które jednak wymagają pewnego pomyślunku przy wrzucaniu - zostało trochę punktów i śmieci).
Niestety męczę ten temat od blisko roku i… chroniczny brak mocy przerobowych spowoduje, że bez Waszej pomocy potrwa to kolejny rok. :frowning:
Dotychczas wrzuciłem budynki w gminach Kłodawa, Santok i obecnie męczę gminę Lubiszyn. Balrog wrzucił miasto Kostrzyn, SQ9NIT kawałek gminy Witnica.

Tak więc pozostały do wrzucenia gminy: Bogdaniec, Deszczno, miasto Witnica i gmina Witnica (część). Jeśli są chętni do pomocy (prośba jest skierowana do tych osób, które mają pojęcie jak to zrobić)
to chętnie podzielę się danymi (pisać do usera: radmar). Niestety większość wsi ma nazwane ulice, więc temat nie jest taki trywialny jak się wydaje…

Po pierwsze musimy poprosić osoby które to robią o udostępnienie skryptu i instrukcji.
Po drugie w popryednich przypadkach mieliśmy konkretne zaintersowanie użytkowników, co daje dodatkową motywację do działania :wink:

Czy są jacyśludzie czy instytucje w powiecie zainteresowani używaniem OSM? Z pewnością by to pomogło zebrać ekipę.